Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Tylko 226 graczy w Overwatch posiada wszystkie złote bronie!
News

Tylko 226 graczy w Overwatch posiada wszystkie złote bronie!

Blizzard w związku z rocznicowym eventem podrzucił pewną ciekawostkę.


Blizzard czasem ujawnia coś zupełnie niespodziewanie. Dzisiaj zamiast infografiki pojawiły się dwa małe fakty. Jeden o „GG”, drugi o ilości graczy, którzy odblokowali wszystkie złote bronie. Okazuje się, że „GG” użyto w Overwatch ponad 1.1 miliarda razy.

Tylko 226 graczy ma wszystkie złote bronie

Druga ciekawostka jest natomiast o wiele bardziej interesująca. Okazuje się, że tylko trochę ponad 200 osób posiada obecnie wszystkie złote bronie.

Ile Wy macie złotych broni i do kogo?

Zobacz pełną wersję »
Tagi

20 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Złotą broń mam do 9 bohaterów: Genji, Hammond, D.VA, Winston, Zarya, Reinhardt, Roadhod, Orisa oraz Brigitte :)

  • Wow 226 no-lifow, niezle. Ja mam 7 dla postaci, którymi głównie gram, obecnie rankedy to tylko po to by wbić rangę i spokój. Za dużo toksycznych cwokow na rankedach.

    • To samo można powiedzieć o speedrun’erach to ludzie którzy postawili sobie wyzwanie i zrobili to. I cóż byle syn somsiada to to nie jest i większość z tych osób to streamerzy np. xQc

  • Mam złotą broń dla Sombry i Doomfista i ok.3500-3600 pkt w zanadrzu, które nie wiem na kogo wydać. Obecnie raczej nie gram rankedów, bo wielu z moich znajomych już nie gra, a solo tego trybu nawet patykiem nie chcę dotykać. Co najwyżej gram te dodatkowe rankedy jak są, jak np. comp 3v3.

  • Ja mam 10 złotych broni do: D.vy, Łaski, Wdowy, Symmetry, Sombry, Baptista, Any, Bagiety, Zarii i Orisy

  • Gram w OW od listopada 2017 i nie mam żadnej złotej broni {mam uzbierane zaledwie 1500 punktów rankingowych}, bo nie lubię rankedów {cały czas trafiam na toksyków i dzieci, które nic nie wiedzą o grze, a grają rankedy}.

      • Jestem aktualnie w wysokiej platynie i niestety często trafiają mi się w meczach toksyczne dzieci, które sądzą, że pozjadały wszystkie rozumy, próbujące uczyć innych grać albo ludzie, którzy grają Widow, bo mają jakąś śmieszną ambicje, chcą być jak drugi Kephri i wbić gma snajperami, ale jakoś im to nie wychodzi…. Po za tym, ludzie wychodzący z meczu cały czas. I niech mi ktoś powie, że w diaxie tego nie ma, to sie zasmieje, bo miałam już kiedyś diament i jak dla mnie na każdej randze dzieje się to samo. A tak właściwie to osobiście uważam, że diament to zbiorowisko najbardziej toksycznych ludzi, brąz przy nich to pikuś. Peace.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ