Czy uda się zachować balans, pomiędzy PRO, a normalnymi graczami?


Nasz dzisiejszy news pokazał, że jednak istnieje pewien problem.


Chociaż nie wiem, czy nazwałbym to jakimś mega ultra niesamowitym problemem. Raczej czymś, nad czym fajnie jest podyskutować. Tu nie chodzi nawet o obecną sytuację w balansie, bo wiadomo – ile osób tyle opinii, ale o przyszłość.

Poranny nerf Smugi

Rano napisaliśmy newsa o zdaniu profesjonalnych graczy, co do nerfów. Ku zdziwieniu części, a raczej większości, znalazła się tam Smuga i powstało nam trochę wątpliwości.

Jak to Smuga, przecież nie jest taka mocna, a jej ult jest na tyle znerfiony przez znikanie, że wręcz potrzebuje buffa!

Już teraz widać bardzo odmienne zdania odnośnie balansu Overwatch pomiędzy PRO, a zwykłym Kowalskim. Na Overwatch League zwrócone jest bardzo dużo oczu, gracze stają się coraz popularniejsi, a ich zdanie robi się bardzo szanowane w znacznie szerszym gronie. Takich wywiadów, jak ten poranny będzie znacznie więcej i obawiam się, że w pewnym momencie zdania graczy mogą nam się jeszcze bardziej rozjechać.

Bo PRO będą chcieli coś buffować, albo nerfić, a zwykli gracze już niekoniecznie

Przed Blizzardem bardzo trudne zadanie. Wiemy, że profesjonalni gracze już teraz aktywnie przekazują swoje zdania odnośnie balansu do samego studia. Skoro na ten moment praktycznie połowa pytanych chce osłabienia Smugi, to prędzej, czy później tak się pewnie stanie.

Jest jeszcze opcja trzecia, czyli inny balans na meczach profesjonalistów i tych zwykłych, ale to chyba zupełnie nie ma sensu.

Aoże Blizzardowi uda się zachować balans na tyle, by wszyscy byli zadowoleni? Myślicie, że taki scenariusz jest w ogóle możliwy?


Podziel się ze znajomymi!

41 comments, 113

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...