Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Umiejętności Baptiste w Overwatch, jakie mogą być?
News

Umiejętności Baptiste w Overwatch, jakie mogą być?

Nowa postać już pokazana, bez zwiastunów i dodatkowych tajemnic.


Poznaliśmy już historię Baptiste, ale jego umiejętności pozostają zagadką. Pytanie, czy na pewno i czy po jego wyglądzie możemy określić, jakie skille będzie posiadał? Spróbujmy!

Baptiste umiejętności

Najciekawszym wydaje się umiejętność związana z leczeniem. Baptiste w ręce trzyma małą apteczkę.

Teraz powstaje pytanie, co to oznacza? Czy Baptiste będzie podnosił apteczki i mógł je przenosić dalej? Czy może będzie produkował swoje i wyrzucał na pole walki? Koncepcji jest sporo, ale wszystkie wiążą się z tą apteczką. Spekuluje się, że może Blizzard wprowadzi zupełnie nową mechanikę, która pozwoli na leczenie sojuszników.

Ciekawym aspektem postaci jest również jej „celownik” przy oku. Prawdopodobnie postać będzie dobrze spisywać się na dalekie odległości.

Baptiste broń

Teraz przyjrzyjmy się broni:

Pewne – broń ma dwa spusty. Oznacza to tyle, że będzie miała dwa tryby strzału.

W środku znajduje się jakaś substancja. Prawdopodobnie jest żółta, a zielony efekt widoczny jest przez materiał naokoło. To daje nam podpowiedź, że dwa tryby mogą oznaczać:

 •  Leczenie i zadawanie obrażeń
 • Zmianę trybu strzelania (granat, zwykłe pociski)

Sama broń to wyrzutnia granatów, a przynajmniej tak wygląda.

Widzicie coś jeszcze? Dajcie znać!

16 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Akurat Ashe jest spoko bohaterem. Co prawda nie wprowadza rewolucyjnych mechanik… ale wolę to niż [email protected]#$ chomika lub przesadzoną Moirę. (jak ktoś się nie skadza to niech mi wyjaśni czemu według niego z Moirą jest wszystko w porządku)

   • Każda postać która jest grana przez dobrego gracza jest upierdliwa.
    Fakt, że Moira nie trzeba zbytnio celować, ale Moira Ci headshota nie zrobi, więc masz chwilę żeby użyć ucieczki lub ją zabić, albo ktoś Ci pomóc. Trzeba szybko decyzje podejmować w zależności ile ona i ile Ty masz HP.

    Jak wiesz że przeciwnik ma Moirę to trzymaj dystans tak jak Genji musi trzymać przed Mei.

    Jeśli denerwują Cię kulę Moiry to bierzesz DVe i zjadasz je :)

   • Nie wiem czemu masz problem z Chomikiem tak denerwuje jak przyczepia się pazurem na środku punktu lecz sam jest bardzo fajną postacią

  • Spoko gościa nie ma jeszcze nawet na serwerze testowym, ale już jest ,,lepszy” kek. Rozumiem odmienne zdanie, ale jak można oceniać coś czego nawet nie da się przetestować.

 • Prawdopodobnie będzie mogł dawać to „nieuleczalne zdrowie.” Może będzie dawał tymczasowy boost do zdrowia którego nie da się uleczyć i nie będzie zmniejszać obrażeń jak pancerz od Bagietki.

 • No ciekawe:
  -normalny tryb ognia – karabin szturmowy albo jakiś automatyczny lub półautomatyczny karabin snajperski
  -alternatywny – granatnik na bliski i średni dystans. Oprócz tego wyrzuca apteczki. Zapowiada się naprawdę ciekawy bohater :)

 • Jakby on rozstawiał swój resp danej apteczki, to byłoby to silne combo z Sombrą, która może je odnawiać o wiele szybciej, chyba że by jej zablokowali tą opcję, ew tylko przeciwnika, chociaż, to też takie słabe by było, ale zawsze jakiś pomysł. :P

 • Może jego Ult będzie wypuszczać opary trującego Gazu jak mina Wdowy, tyle, że silniejszego…

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ