Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » W Overwatch pojawią się nowe wydarzenia sezonowe
News

W Overwatch pojawią się nowe wydarzenia sezonowe

Gracze Overwatch na pewno ucieszą się z wiadomości, że w końcu w Overwatch pojawią się nowe wydarzenia.


Jeff Kaplan podczas jednej ze swoich standardowych wizyt na uczelniach ujawnił kilka nowych informacji odnośnie Overwatch 2. Po premierze mamy zobaczyć zupełnie nowe wydarzenia sezonowe.

Jeff zaznaczył również, że niektóre z obecnie znanych eventów przejdą na emeryturę.

Nowe eventy w Overwatch 2

Blizzard ma na nowo przemyśleć kalendarz wydarzeń. Według dostępnych informacji, w drugiej części gry mają się pojawić zupełnie nowe eventy. Jak podaje jedna ze studentek, która była na spotkaniu z Jeffem Kaplanem, Blizzard będzie kierował się zasadą trzech (1/3 wydarzeń będzie nowa, 1/3 taka sama, a 1/3 usprawniona).

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy są już znudzeni standardowymi wydarzeniami. Oczywiście, wszyscy uwielbiamy Letnie Igrzyska, czy Zimową Krainę Czarów. Przydałoby się jednak odświeżenie niektórych wydarzeń. Inne powinny zostać zupełnie zastąpione.

Nie wiadomo jednak, czy faktycznie tak będzie. Overwatch 2 jest naprawdę dalekie od wydania, na ten moment Blizzard ma szkielet, a jak to się potoczy dalej – tego nie wiadomo.

Tagi

2 komentarze

Dodaj komentarz

  • Jak dla mnie chiński nowy rok i rocznica do wymiany, resztę niech po prostu usprawnią i mogliby dodać na przykład 1 czy 2 dodatkowe eventy żeby częściej coś się działo w tym Overwatchu.

  • Widząc tę informację, już byłem zaskoczony, że Blizzard chce coś zrobić w Overwatchu, ale jednak po przeczytaniu artykułu wróciłem do zdania, że przez ten rok Overwatch 1 umrze, bo nic się nie zmienia i nie dzieje. Od wydania Sigmy (w sierpniu?) powstał jeden film animowany, co i tak jest mało, bo Blizzard nas przyzwyczaił do 2. Ja rozumiem OW2 i w ogóle, spoko – mi się podoba. Ale nie powinno to oznaczać tego, że w obecnym OW nie zrobią nic. Co wyszedł jeden skin do łaski? O kurde, ale dużo się dzieje w tym Overku. Może wyjdę na kolejną marudę, której nic nie pasuje, ale trochę słabo ze strony Blizzarda. Robią ludziom nadzieję, że będzie ten bohater itd. Zamiast powiedzieć wprost – „Sorry guys, nie mamy zamiaru nic zrobić z obecnym Overwatchem, a tego jednego bohatera co Wam obiecaliśmy to dostaniecie jak prace nad OW2 zostaną zakończone.” No, ale cóż. Mam nadzieję, że się mylę bo w obecnym momencie to nie chce mi się totalnie grać w tę grę. Najlepszy okres dla tej gry to był pierwszy rok, jak wszyscy nie mogliśmy się doczekać co blizzard wymyśli za wydarzenia, jakie one będą i kiedy.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ