Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Wiemy, kiedy pojawi się nowy bohater?! Najnowszy komiks zdradza datę premiery!
News

Wiemy, kiedy pojawi się nowy bohater?! Najnowszy komiks zdradza datę premiery!

Wygląda na to, że poznaliśmy datę wyjścia nowego bohatera do Overwatch!


Najnowszy komiks z Doomfistem najprawdopodobniej zdradził nam datę premiery nowego bohatera w Overwatch. Gracze zauważyli bardzo ciekawą rzecz, która naprawdę ma sens!

Overwatch nowy bohater – Kiedy?

Na 6 stronie komiksu widzimy, jak Doomfist oraz czerwonooki Omnik (Maximilien) dyskutują na temat dalszej strategii. Wśród tego wszystkiego pojawia się Trupia Wdowa, która ucina sobie partyjkę w jakąś grę.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby kości nie ułożyły się w liczbę 7, a następnie krupier nie wymówiłby 11. Dzięki tłumaczeniu z języka francuskiego wiemy, że cały dialog wyglądał tak:

  • Siedem!
  • Robot: Obstawcie swoje zakłady.
  • Robot: Jedenaście!
  • Robot: Następny gracz.

Amerykańskie datowanie podaje najpierw miesiąc i dzień, ale reszta świata najpierw podaje dzień, potem dopiero miesiąc. Oznaczałoby to, że nowy bohater pojawi się:

7 listopada 2017 roku!

Miałoby to sens! Przecież wtedy mamy BlizzCon!

Przypomnę, że Blizzcon, na którym Blizzard zawsze ogłasza coś super, odbędzie się 3-4 listopada. Jest to idealny moment na ogłoszenie nowej postaci i danie jest na serwer testowy właśnie 7 listopada (wtedy wypada ukochany wtorek Blizza).

Wszyscy bohaterowie do tej pory wychodzili w odstępach 3-4 miesięcy. 19 lipca (Ana), 15 listopada (Sombra), 21 marca (Orisa), 27 lipca (Doomfist). 7 idealnie by nam tutaj pasował!

Co myślicie? Trochę HYPE train?

44 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ