Dołącz do naszej grupy!
Odliczanie do BlizzConu
Strona główna » Newsy » News » Tak wygląda fabryka Omników! Możliwa przyszła mapa?
News

Tak wygląda fabryka Omników! Możliwa przyszła mapa?

Pierwsze spojrzenie na fabrykę, w której produkowano Omniki.


Stylosa wrzucił na swój kanał film, w którym niesamowicie jara się tzw. Omnium, czyli super hiper nowoczesną fabryką, w której produkowano Omniki. Do tej pory nie wiedzieliśmy jak wygląda, ale teraz to się zmieniło.

Omnium w pełnej okazałości

Przy okazji wczorajszego filmu, który pokazywał cały proces tworzenia najnowszej mapy, Blizzard ujawnił rówież wygląd Omnium. Jest to pierwszy artwork pokazujący to miejsce. Oczywiście nieoficjalnie, ale cmon, co innego może to być?

Potężna, nowoczesna fabryka, której rozmiary na pewno robią wrażenie. Całość wygląda bardzo masywnie i przypomina wielką fortecę.

Drugie zdjęcie już ze środka

Czy to może być nowa mapa?

Stylosa w swoim materiale zastanawia się, czy możliwym jest, żeby to była jedna z nowych map. Szczerze sam nie jestem przekonany co do tej teorii. Jakoś mam wrażenie, że temat Australii na ten moment został na tyle posunięty do przodu, że teraz nie ma zbytnio miejsca na kolejną mapę w tej lokacji. Chociaż Blizzard czasem ma dziwaczną filozofię, więc trochę jestem rozdarty.

Myślicie, że może to być nowa miejscówka? Czy bardziej po prostu poboczna lokacja?

 • Maroks

  Biedny Zenyatta. Nie wie że stworzono go i zaprogramowano w tali sposób, aby myślał, że myśli samodzielnie i myślał, że ma duszę.

 • Roman

  Omni bylo mnostwo, nie tylko jedna w australii. Mamy omnie europejskie, rosyjskie, amerykanskie ectr.

  • O proszę! Roman powrócił! Witaj z powrotem, brachu. Jak z chronologią? Porzuciłeś ją na amen?

 • BudiMati

  Tylko że omni jest więcej aniżeli tylko w Australii. To tego Australijska została zniszczona. Ja obstawiałbym okolice Road 66 albo gdzieś w Afryce

 • Prędzej obstawiam to jako wzór na mapę do następnej animacji. (niegrywalna)

 • Mike Canion

  Stylosa jest żałosny

 • MuzzledMeat

  Nie może być to nowa mapa, gdyż fabryka ta została wysadzona przez Wieprza i resztę ekipy, a później na jej zgliszczach powstało Junkertown… (chodzi mi oczywiście o tą przedstawioną na concept artach powyżej)

 • Może fabryka ta będzie częścią jakiegoś fabularnego eventu pokroju Insurekcji.

 • PolishWorm

  Z tego co kojarze to wizerunek omnium już widzieliśmy w nowym numbani na plakacie w muzeum. (A wy droga redakcje oczywiście mówiliście że „te nowe numbani to tak naprawdę nic takiego ciekawego”