Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Wyszukiwanie ekip sukcesem! Zmiany Sombry już na serwerze testowym!
News

Wyszukiwanie ekip sukcesem! Zmiany Sombry już na serwerze testowym!

Dzisiejszy poranek przywitał nas naprawdę dobrymi informacjami!


Wyszukiwanie ekip wyszło super!

Zacznijmy od chyba najbardziej pozytywnej wiadomości dzisiaj. Blizzard podzielił się informacjami odnośnie systemu LFG (Looking for group). Okazało się, że liczba 6-osobowych zespołów znacznie podskoczyła, co jednocześnie nie przełożyło się na czasy ładowania innych „zestawień” – czyli solo, duo etc.

To nie tak, że już wszystko jest zrobione i teraz Blizzard siedzi i popija kawkę (choć wiemy, że i to im świetnie wychodzi). Jeff już zapowiedział kolejne usprawnienia, które mają wejść w przyszłej aktualizacji.

Nie martwcie się, mamy zmiany i usprawnienia, które zostaną wprowadzone w następnej aktualizacji.

I bardzo dobrze, niech to się rozwija i zgarnia dodatkowych graczy. To idealny sposób na znalezienie spoko ekipy do dłuższego pogrania, a i na jeden meczyk okej. I mimo słów Jeffa, czasem naprawdę długo czeka się na meczyk – im więcej osób się przekona do tego, tym mniej będziemy czekać.

Zmiany na PST

Wczoraj serwer testowy dostał dużą aktualizację. Trochę się zdziwiliśmy widząc aż 900MB. Nowa mapa, przedmioty kosmetyczne do Hammonda, czy coś innego w tym stylu? Okazało się, że to po prostu zmiany Sombry, które opisywaliśmy wczoraj.

Oprócz tego naprawa wielu, naprawdę wielu błędów.

Także, jeżeli jesteście ciekawi nowej Sombry to biegiem na PST!

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ