Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Jak zdobyć maksymalną ilość skrzynek podczas nowego eventu!
News

Jak zdobyć maksymalną ilość skrzynek podczas nowego eventu!

@pvplive.net

Starzy wyjadacze wszystko to już zapewne wiedzą. Nowym się przyda!


Przy okazji każdego eventu obserwujemy o wiele więcej nowych graczy. To właśnie do nich skierowany jest ten szybki mini-poradnik.

Poczekaj i wykorzystaj tygodniowe skrzynki z Salonu Gier

Na horyzoncie mamy nowy tryb o nazwie „Arena”, który najprawdopodobniej zostanie dodany do Salonu Gier. Poczekajcie ze skrzynkami do godzin wieczornych, żebyście mogli od razu zgarnąć trzy sztuki.

Wbij poziom prawie do końca

Według informacji ze sklepu Playstation 4, event rozpocznie się o godzinie 17:00. Osobiście trochę w to nie wierzę i mimo wszystko będę czekał na tę 20-21. W każdym razie, wbijcie sobie końcówkę poziomu przed startem. Jeden mecz i eventowa skrzynka będzie Wasza.

Grajcie ze znajomymi

Przypominamy, że granie ze znajomymi to dodatkowy bonus w postaci ilości punktów doświadczenia. Szybsze poziomy to szybsze skrzynki.

Zbieraj złote medale!

Złote medale to więcej expa. Im lepiej grasz, tym więcej doświadczenia Ci wpadnie!

Macie jakieś swoje propozycje?

25 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Chyba wręcz przeciwnie. Granie healerem gwarantuje złoty medal. I tak dostajesz expa tylko za jeden, najwyższy medal. Nie ma znaczenie czy masz 4 czy 1.

 • Pierwsze dwie porady to podstawa, ja zawsze w poniedziałki przed eventem dobijam do 17-18 tysięcy xp aby w dzień eventu rozegrać 1-2 mecze i mieć już nową skrzynkę, co prawda można grać szybkie gry i nie ruszać salonu gier ale ja osobiście rzadko szybkie gram, a co do drugiego to przez cały wtorek nie uruchamiam w ogóle overwatcha, dopiero po wieczornej aktualizacji z eventem odpalam i nabijam skrzynki w salonie gier, niektórzy moi znajomi grają salon gier przed pojawieniem się eventu i są 3 skrzynki w plecy

 • Co tygodniowe nagrody za wygranie 9 meczy to podstawa xD
  Jeżeli będą dodane wydarzenia z poprzednich eventow typu zemsta zlomensteina to można robić te tryby na najwyższym poziomie trudności i zbierać spora ilość expa ;)

 • Pracuje do 17, potem jade do banku wplacic pieniądze ,na zakup skrzynek – lepszego sposobu nie ma !
  Potwierdzone info (mam praktycznie wszystkie itemy z wydarzen )

  • Ja również mam praktycznie wszystko z wszystkich eventów (brakuje mi kilku rzeczy z igrzysk a z reszty eventów mam wszystko) ale kasy na skrzynki trochę mi szkoda, bo za nią mogę np kupić inne gry, ale 2 razy się szarpnąłem i po 24 skrzynki kupiłem, raz na rok koguta a drugi raz dzisiaj bo nie za bardzo mi się chcę znowu całymi dniami siedzieć przy overwatchu aby skrzynki klepać

 • Słuchajcie wszyscy! Nie mam Overwatcha, ale będę grał w darmowym weekendzie. Czy chciałby ktoś ze mną grać w party?

 • Wbij w salonie gier przed eventem dwie wygrane, połącz to tak, zeby byc max te 2tysiące punktów przed nowym poziomem, po aktualce zagraj dowolny tryb z salonu gier (wygraj ten mecz) i w mniej niz 10 minut masz 2 skrzyneczki eventowe :) podczas trwania insurekcji głównie grałem insurekcję właśnie na najwyższych poziomach, wtedy duzo xp wpadalo za mecz.

 • Serio? Wiedza o tym iż za granie w salonie gier są skrzynki i że za wyjście z gry nie dostaje się expa, że tym lepiej grasz tym więcej expa, i że w ekipie jest 20% więcej expa to wszyscy wiedzą.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ