Żetony ligowe będzie można zdobyć też inaczej, niż tylko poprzez kupowanie!


Wiemy już, jak nazywa się nowa waluta.


W związku z pojawieniem się nowej waluty, powstało całkiem sporo kontrowersji. Głównie przez fakt, że wiodącym sposobem na ich zdobycie ma być zwyczajnie kupno za realną kasę.

Gracze mogą odblokować skórki z Overwatch League za pomocą nowej waluty o nazwie „Żetony Ligowe”. Będzie to waluta używana jedynie dla zawartości związanej z Overwatch League.

Ale spokojnie, Blizzard myśli co dalej

Blizzard trochę wszystkich uspokoił informacją o tym, że cały ten system żetonów jest jeszcze w przygotowaniu i nie ma ostatecznego kształtu. Wiadomo, że żetony będzie się kupować, ale nadal nie ustalono żadnych cen.

Dobrą informacją jest fakt, że kupowanie nie będzie jedyną formą zdobywania nowej waluty. Na dzień dzisiejszy studio wstrzymuje się z podawaniem szczegółów, ale zdecydowanie i chętnie mówi o tym, że będą różne formy angażowania społeczności.

Aktywnie myślimy o różnych sposobach na zaangażowanie społeczności w Overwatch League. Nie mam jeszcze żadnych szczegółów, ale widzimy jak radzą sobie z tym inne gry i rozważamy różne opcje.

Spoko, tylko czy aby na pewno?

Wiecie, to super, że żetony będzie można zdobywać nie tylko kupując, ale trochę nie chce mi się wierzyć, że Blizzard dopiero teraz na to wszystko wpadł. Wszyscy wiemy, że studio przygotowuje bohaterów, mapy, tryby kilka miesięcy. Overwatch League to ogromna sprawa, niesamowite pieniądze, a przecież to wszystko ma ruszyć lada moment.

Wydaje mi się, zupełnie już subiektywnie i prywatnie, że to całe ogłoszenie jest badaniem reakcji ludzi. Widać, że cała ta sprawa z EA bardzo mocno wpłynęła na branżę gier i wszyscy trochę się obawiają dodatkowych mikropłatności. Ciężko natomiast powiedzieć, jak to się skończy.

Najprawdopodobniej główną formą zdobywania żetonów będzie ich kupno, a przy okazji jakichś eventów będzie można trochę ich pozbierać.

Dobrze, źle?


Podziel się ze znajomymi!

55 comments, 152 Szerów

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...