Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Złote bronie – Jaka postać ma ich najwięcej a jaka najmniej?
News

Złote bronie – Jaka postać ma ich najwięcej a jaka najmniej?

Do której postaci gracze kupowali złote bronie najchętniej?


Okazuje się, że największą liczbę złotych broni ma Genji. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, postać jest bardzo popularna i jak pokazali profesjonalni gracze, potrafi całkowicie odmienić losy gry. Na drugim miejscu znalazł się McCree, podium zamyka Wieprzu.

Najlepsza z najgorszych okazała się Trupia Wdowa. Tu niektórzy mogą się zdzwić. Postać dość popularna i często grana. Drugim, najgorszym bohaterem pod względem ilości kupionych dla niego złotych broni okazał się Torbjörn.

Kto w takim razie znajduje się na samym dole zestawienia? Tutaj nikt nie powinien zrobić dużych oczu, gdyż jest to Symmetra.

13 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Problem taki, że mało osób mainuje Wdowę, przynajmniej jeśli chodzi o graczy jacy prezentują jakiś tam poziom. Wdowę najczęściej idzie spotkać w szybkich grach i na niskim poziomie rankingów, więc na ogół nawet jeśli tam jest spore natężenie tej postaci, to jednak sami gracze najwyraźniej nie prezentują takiego poziomu by szybko nabić odpowiednią ilość zwycięstw by uzyskać punkty do złotej broni. Sam osobiście mam złoty młot do Reinhardta oraz złote bronie dla Żniwiarza. Jednak uważam, że złote bronie bardzo się kłócą ze skinami, dlatego też czasami wolę ich w ogóle nie używać, można poszpanować na szybkich grach, gdzie nowsi gracze są pod wrażeniem, ale czasem stanie w lobby gdzie Ci się przygląda kilku graczy jest irytujące, przy evencie halloween mając nową skórkę eventową nawet kazali mi stać w miejscu aby móc oblukać skin… serio ? – Już wolę się w sumie nie wyróżniać.

    • Dokładnie, jeśli idzie o mainowanie Wdowy to raczej nie jest to zbyt częste. Ja mam na przykład Wdowę czwartą w kolejności najczęściej granych, a mam wrażenie, że trafiam jeden na dziesięć strzałów.
      [Choć i tak złotą broń wezmę właśnie do niej, ale to kwestia hermetycznego żarciku.]

  • Moim faworytem wśród postaci jest Wdowa ale faktycznie mam złotą broń u symmetry… Złota broń dla wdowy to nie jest dobry pomysł na takich mapach jak np Hanamura i Ilios

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ