O nas

Overwatch.pl tworzą głównie trzy osoby. Jest to trzon naszej działalności, nie tylko jeżeli chodzi o Overwatch. Codziennie dbamy o to, żebyście mieli co czytać i o czym dyskutować. Pora napisać trochę więcej o nas, żebyście mogli nas lepiej poznać.


Struktura naszej działalności jest na tyle złożona, że nie jesteśmy w stanie wymienić tutaj wszystkich osób, ale spokojnie. Powstaje właśnie projekt, dzięki któremu będziecie bardziej to wszystko rozumieć.

To my:

Michał

Redaktor naczelny serwisu, w internetach od dobrych kilku lat. To on nadzoruje pracę redaktorów i wymyśla coraz to nowe rozwiązania na stronę. Można napisać, że jest twarzą Overwatch.pl

Micro

Micro jest wspólnikiem Michała. Rzadko go tutaj widujecie, bo nie lubi się zbytnio pokazywać, aczkolwiek wszystkie rozwiązania techniczne na naszych serwisach to jego dzieło. Michał wymyśla, Micro realizuje i dodaje swoją wizję do tego.

Emsia

Emsie widujecie czasami w komentarzach. Nasza Pani prezes odpowiedzialna jest za rozwiązania graficzne na stronie. To ona nadaje charakter wszystkim naszym stronom i decyduje, jak ostatecznie będą wyglądać.


Te trzy osoby to świetnie zgrany zespół, który pracuje ze sobą już kilka dobrych lat. Całą redakcję, w skład której wchodzi kilka osób będziemy uzupełniać wraz z czasem. Podejrzewam, że o wszystkim dowiecie się już niedługo :)

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...