Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Polska Społeczność Overwatch

Polska Społeczność Overwatch

Nasza społeczność to kilkaset tysięcy osób miesięcznie, które regularnie odwiedzają naszą stronę, oraz śledzą nasze serwisy społecznościowe. Jesteśmy liderem Overwatch w Polsce, a to wszystko dzięki naszej ogromnej społeczności, która razem z nami współtworzy ten projekt. Poza samą stroną można znaleźć nas na Facebooku, na naszej grupie, TeamSpeaku oraz Discordzie. Współpracują z nami m.in. Blizzard, ESL oraz wiele innych znanych marek, odpowiedzialnych za tworzenie sprzętu komputerowego.

Grupa

Adres: Dołącz

Jesteśmy właścicielami największej i najaktywniejszej grupy Overwatch. Na naszą społeczność na Facebooku składa się już ponad 30 tysięcy użytkowników i ta liczba cały czas rośnie. Na grupie można znaleźć innych, chętnych do gry ludzi, dzielić się własnymi zagraniami lub po prostu podyskutować o Overwatchu.

TeamSpeak

Adres: TS.Overwatch.pl | Dołącz

Nasz serwer TeamSpeak jest tworzony od niemal 7 lat.Dzięki temu wiemy czego oczekują od na użytkownicy. Posiadamy zgrany zespół administratorów, którzy cały czas czuwają nad tym, abyście mogli rozmawiać swobodnie i bez przeszkód. Na TSie niemal zawsze znajdzie się ktoś z administracji. Udostępniamy strefę publiczną, gdzie zawsze jest ktoś chętny do gry, oraz dajemy wam możliwość tworzenia własnych kanałów prywatnych.

Discord

Dołącz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ