Polska Społeczność Overwatch

Nasza społeczność to kilkaset tysięcy osób miesięcznie, które regularnie odwiedzają naszą stronę, oraz śledzą nasze serwisy społecznościowe. Jesteśmy liderem Overwatch w Polsce, a to wszystko dzięki naszej ogromnej społeczności, która razem z nami współtworzy ten projekt. Poza samą stroną można znaleźć nas na Facebooku, na naszej grupie, TeamSpeaku oraz Discordzie. Współpracują z nami m.in. Blizzard, ESL oraz wiele innych znanych marek, odpowiedzialnych za tworzenie sprzętu komputerowego.

Grupa

Adres: Dołącz

Jesteśmy właścicielami największej i najaktywniejszej grupy Overwatch. Na naszą społeczność na Facebooku składa się już ponad 30 tysięcy użytkowników i ta liczba cały czas rośnie. Na grupie można znaleźć innych, chętnych do gry ludzi, dzielić się własnymi zagraniami lub po prostu podyskutować o Overwatchu.

TeamSpeak

Adres: TS.Overwatch.pl | Dołącz

Nasz serwer TeamSpeak jest tworzony od niemal 7 lat.Dzięki temu wiemy czego oczekują od na użytkownicy. Posiadamy zgrany zespół administratorów, którzy cały czas czuwają nad tym, abyście mogli rozmawiać swobodnie i bez przeszkód. Na TSie niemal zawsze znajdzie się ktoś z administracji. Udostępniamy strefę publiczną, gdzie zawsze jest ktoś chętny do gry, oraz dajemy wam możliwość tworzenia własnych kanałów prywatnych.

Discord

Dołącz

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...