Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » ASHE

ASHE

PRAWDZIWE DANE: Elizabeth Caledonia „Calamity” Ashe, 39 lat

ROLA: atak-icon Natarcie

TRUDNOŚĆ: ⭐⭐

ZAJĘCIE: Złodziejka, przywódczyni gangu

BAZA OPERACYJNA: Kanion Zadymiarzy, Arizona, Stany Zjednoczone

PRZYNALEŻNOŚĆ: Gang Zadymiarzy

MÓJ TEREN, MOJE ZASADY.

Ashe to ambitna przywódczyni Gangu Zadymiarzy i szanowana postać w półświatku przestępczym.

Ashe urodziła się w zamożnej rodzinie i dorastała, ciesząc się idącymi za dostatkiem specjalnymi względami. Jej rodzice byli wziętymi konsultantami biznesowymi i prowadzili szkolenia dla wpływowych prezesów na całym świecie. Chociaż poświęcali jej niewiele uwagi (często zostawiając ją pod opieką rodzinnego, omnickiego lokaja, B.O.B.-a), to zapewnili Ashe wszystko, co niezbędne do osiągnięcia sukcesu w życiu. Jednak przypadkowe spotkanie z lokalnym zawadiaką, Jessem McCree, i nieplanowana seria wspólnie popełnionych przestępstw otworzyły jej oczy na prawdziwe powołanie. Satysfakcja z przechytrzania przeciwników oraz dreszczyk emocji związany z unikaniem kary popchnęły ją na drogę bezprawia, z której nie zamierzała wracać.

Wraz z trzema pozostałymi założycielami Gangu Zadymiarzy, Ashe zaczęła zdobywać sławę dzięki coraz większym i coraz bardziej zuchwałym napadom. Szybki sukces gangu doprowadził do konfliktów z innymi organizacjami przestępczymi na południowym zachodzie Ameryki. Ich spotkania często kończyły się brutalnie. Po latach starć i rozlewu krwi Ashe wezwała szefów największych gangów na spotkanie.

Ashe znalazła sposób na zwiększenie wpływów ich wszystkich. Wykorzystała to, czego nauczyła się od swoich rodziców, aby zaprowadzić porządek w szeregach gangów. Jej propozycja polegała na tym, aby organizacje współpracowały ze sobą (lub przynajmniej nie działały przeciwko sobie). Miała proste zasady: zawsze dotrzymywać słowa, nie współpracować z przedstawicielami prawa, respektować granice terytoriów i bezwzględnie karać za zdradę.

Teraz, kiedy Ashe nie musi już tracić energii na konflikty z innymi gangami, rozsławia swoje nazwisko na amerykańskim południowym zachodzie poprzez śmiałe napady i akcje. Zaprowadziły ją one na szczyt listy najbardziej poszukiwanych przez władze przestępców i ugruntowały jej pozycję jako legendy bezprawia.


INFORMACJE

ŻMIJA lpm2 ppm
Karabin półautomatyczny Ashe pozwala jej prowadzić szybki ostrzał lub spokojnie przymierzyć, aby zadać większe obrażenia.

OBRZYN shift
Ashe strzela do wrogów znajdujących się przed nią i odrzuca ich oraz siebie, co zwiększa jej mobilność.

DYNAMIT e
Ashe rzuca ładunek, który po krótkiej chwili wybucha. Może też zdetonować go wcześniej, strzelając w niego. Ponadto eksplozja podpala wrogów i zadaje im obrażenia z upływem czasu.

B.O.B. q2
Ashe wzywa swojego zaufanego, omnickiego pomagiera, Boba, który szarżuje przed siebie, wyrzuca wrogów w powietrze i zapewnia ogień zaporowy działkami ręcznymi.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA

Galeria

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ