Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » 1v1 z blokadą znika, wraca 6v6 z blokadą i CTF! Co zmieniła aktualizacja?
News

1v1 z blokadą znika, wraca 6v6 z blokadą i CTF! Co zmieniła aktualizacja?

Wiele osób pytało nas, co to była za aktualizacja. No to wyjaśniamy!


Słusznie zauważyliście, że na serwerach pojawiła się nowa wersja gry. Blizzard nie lubi wymieniać zmian, więc musieliśmy trochę pogrzebać. Wersja gry na PC to obecnie: v1.12.0.2.37734

Naprawienie bugów

Ta aktualizacja była wprowadzona głównie po to, by naprawić wszelkie błędy. No, może nie wszelkie, ale te najbardziej denerwujące.

Orisa naprawiona

Pewnie pamiętacie naszego newsa o ulcie Orisy. No to teraz można już spokojnie grać rankedy, chociaż część osób pewnie w ogóle tego nie zauważyła.

Tak, to był ten „MASAKRYCZNY BUG” według naszego pajacującego redaktora. Dobrze, że nie napisaliśmy „GAMEBREAKING” ;) Polegało to na tym, że Orisa mogła ładować swoją superzdolność w czasie jej używania.

  • Oprócz tego poprawiono kwestie Fary, nic ważnego.
  • Nadal Blizzard coś kombinuje z dźwiękami. Nie do końca wiadomo co. Ja sam czasem ich nie mam, czasem są jakby zniekształcone.

1v1 zostało wycofane, powróciło 6v6 i tryb Łap Koguta

W salonie gier nastąpiły pewne zmiany. Po pierwsze wycofany został tryb 1v1 z blokadą i nie jest już dostępny. Zamiast tego pojawiło się 6v6 z blokadą i tryb Łap Koguta (CTF). Po wcześniejszych wypowiedział Blizzarda spodziewaliśmy się jakichś zmian. Póki co nie zostały one zaimplementowane.

Wolicie 1v1, czy 6v6?

33 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ