Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zaria z nowym mrocznym skinem w HotS!
News

Zaria z nowym mrocznym skinem w HotS!

Chcieliście kiedyś zobaczyć Zarię w różowym wydaniu?


Zaria dostała nowego skina w Heroes of the Storm. Tradycyjnie już pokazujemy go u nas, tak dla równowagi we wszechświecie.

Wygląd skórki

Filmik promocyjny:

Sprawdziłoby się w Overwatch? Chyba średnio, nie ten klimat. Z drugiej strony może właśnie potrzeba nam kilku mocniejszych skinów?

23 komentarze

Dodaj komentarz

 • Wygląda tak jak pewna postać z Paladins, tylko że w Paladins jest zielona a tutaj fioletowa ( nie wiem jak się nazywa) koleś z 2 pistoletami co może powolnie opadać(coś Ala mercy) i dashowac a jego ult to strzela z pistoletu zielonymi bombami coś takiego.

    • 1.Pisze się Alexstrasza, nie „-za”
     2.Nie ma lepszej skórki od standardowej
     3.Eventowa skórka jest 2/10, bo na niej postać wygląda bardziej niż Sylvanas.
     Tyle w temacie.

     • 1. Nie grałam w Wowa więc nie wiem ale wydaje mi się, że w grze (HotS) jest „Alextraza”
      2. Boże, to tylko moja zdanie XD Mi się tak skórka podoba

     • 1.Nie ufaj polskiemu tłumaczeniu w grach Blizzarda, bo ci nawet tłumaczą nazwiska mimo iż nie powinni (przykładowo: Windrunner – Bieżywiatr)
      2.Nie pozostaje mi nic innego jak uszanować twoją opinię, gdyż w walce na gusta ciężko coś ugadać.
      3.Wybacz „chamstwo”, ale postaraj się zrozumieć to iż mam niesamowitego „kręćka” na punkcie aspektów w WoW, a przede wszystkim Alexstrasz’y i po prostu nie moge przejść obojętnie obok osoby piszącej/wymawiającej imiona niepoprawnie i po prostu mnie to TRIGGERUJE.

     • Obie wersje są poprawne: Alextrasza-> oryginalna angielska wersja, Alextraza -> polska wersja zatwierdzona przez twórców uniwersum, więc dobrze napisała. Posiadanie kręćka na pewnym punkcie nie uzasadnia „chamstwa” i czepialstwa.

     • Wersja jest tylko i wyłącznie zatwierdzona dlatego, aby co niektórzy umieli to wypowiedzieć i według mnie jest to wprowadzone bardzo mocno na siłę i nadal uważam, że istnieje tylko i wyłącznie jedna poprawna wersja.

      Jeśli przykładowo rodzice nazwali cię Janusz i za granicą nazywają cię Jack, bo hyyyyy w sumie to taki zagraniczny odpowiednik, to nie zmienia faktu że twoim prawdziwym, najbardziej poprawnym imieniem jest Janusz.
      PS: Polska wersja zatwierdziłą „Alexstrazę”, nie „Alextrazę”

     • Nawet jeśli została zatwierdzona z tego powodu, to została zatwierdzona czyż nie? Twoje zdanie nie ma nic do tego. „A bo mi się nie podoba ta wersja to jest niepoprawna!!!” To tak nie działa. Jeśli zostało zatwierdzone przez Blizzarda, nieważne z jakiego powodu, to jest to oficjalnie poprawne i nie powinieneś się czepiać innych ludzi, bo ci się ta wersja nie podoba.

      I muszę podziękować za poprawienie mnie, nie mogę zapamiętać, że po „x” jest zawsze „s” :/

     • Myślisz że Blizzarda jakoś interesuje jak se jakiś kraj pisze? Polski oddział proponuje, Blizzardowi glownemu tlumacza czemu tak, i cyk „a nooo ook, aprooved”

     • Nie wiem, czy Blizza to interesuje. Nie zmienia to faktu, że Alexstraza jest to zatwierdzona przez Niebieskich polska wersja Alexstraszy i nie jest ona błędem.

     • Jest to bezpośrednio napisana wersja jaką się, tymczasem gdy poprawnie gramatycznie się powinno pisać Alexstrasza.
      Dobra, skończmy tutaj bo ta rozmowa to z lekka scenariusz błędnego koła.

     • Dodladden to sobie uwazaj co chcesz nikogo poza toba pewnie to interesuje, ale nie wymuszaj na innych osobach aby mialy ten sam poglad co ty.

     • I to się ceni mnie też krew zalewa jak widzę spolszczone imiona z Wowa
      Hellscream – Piekłorycz
      Stormrage – Burzogniewny
      Windrunner – Bieżywiatr
      Aż mi się niedobrze robi jak na to patrze.

 • Osobiście Zaria mi się tak średnio podoba. Uważam iż Maiev i Alex są najlepszymi skinami z tej serii i na pewno jedną z nich sobie scraftuję.

 • ogólnie powinni wiecej skinów robić. Po ostatnich sportowych rzygać się chce, takiego gówna dawno nie było.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ