Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » 5 największych buffów w historii Overwatcha
News

5 największych buffów w historii Overwatcha

Przy współpracy z @OverwatchCurios

Prezentujemy pięć największych buffów w historii Overwatcha, które miały kolosalne znaczenie dla gry. 


Wieprzu

Wieprzu jest obecnie dosłownie wszędzie i trudno się dziwić. Duża ilość życia, bardzo duże obrażenia i możliwość leczenia się sprawiają, że jest to idealna maszyna do zabijania. Jednym hakiem jest w stanie zmienić grę. Kiedyś jednak sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.

Podczas bety Overwatcha, zabijanie przeciwników Wieprzem wymagało ogromnego wysiłku. Wszystko przez to, że przyciągając wrogich bohaterów za pomocą haka, kończyło się to w większości przypadków po prostu ich ucieczką. Rozwiązaniem tego problemu okazało się wydłużenie czasu unieruchomienia po przyciągnięciu.


Łaska

Łaska podczas bety miała kilka problemów. Jednym z nich było zatrzymywanie się na dosłownie każdej przeszkodzie podczas używania umiejętności „Anioł Stróż”. Blizzard zmienił tę umiejętność w taki sposób, by bohaterka mogła częściowo przenikać przez obiekty. Dodano także możliwość anulowania lotu, zmniejszono czas odnowienia oraz wydłużono zasięg.

Zmieniono także sam blaster, który obecnie przeładowuje się nawet, gdy go nie używamy.


D.Va

D.Va jest jedną z postaci, u których zmiany miały kolosalne znaczenie. Mowa tutaj przede wszystkim o tarczy. Blizzard zmienił umiejętność z normalnym cooldownem na taką, która posiada własną energię a sam czas odnowienia wynosi sekundę, zamiast tak jak poprzedni – 10 sekund.

Samozniszczenie również zostało zmienione. Zdecydowanie zmniejszono czas, po których mech wybucha oraz sprawiono, że sama eksplozja nie zabija D.Vy.


Zenyatta

Jeden z największych buffów w historii Overwatcha. Zdecydowanie jest to bohater, którego bardzo wyraźnie wzmocniono. Kiedyś był maszyną do leczenia z miarę w porządku obrażeniami, jednak bardzo łatwo było go skontrować. Pamiętajmy, że miał tylko 50 HP + 100 HP tarczy. Wystarczyło wziąć Trupią Wdowę, nie trzeba było nawet celować w głowę, by zabijać Zenyattę jednym strzałem.

Blizzard w pierwszej kolejności zwiększył ilość życia o 50 punktów tarczy. Zmniejszono także czas podróży kuli harmonii oraz rozdarcia. Zmiany dotknęły również umiejętności specjalnej, dodano zdecydowanie mobilności i oraz zwiększono leczenie.


Symmetra

Ostatnia na liście jest Symmetra. Nie mogło jej tutaj zabraknąć. Przeszła kompletny rework i w efekcie została przywrócona do gry.