Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Aktorki głosowe Symmetry i Sombry w cosplayu swoich bohaterek!
News

Aktorki głosowe Symmetry i Sombry w cosplayu swoich bohaterek!

Anjali Bhimani zdobyła serca wielu graczy Overwatcha i o ile sama Symmetra nie cieszy się sympatią, tak jej voice aktorka jest jedną z najbardziej lubianych postaci w świecie Blizzard’a.


Anjali i Carolina zaskoczyły Los Angeles przychodząc na Anime Expo w strojach postaci którym udzieliły głosu.

To nie pierwszy raz gdy aktorka głosowa Symmetry podbija Twittera, bowiem znana jest ze swojego pozytywnego podejścia co widać na wielu filmach zza kulis Blizzarda. Tym razem dołączyła do niej Carolina Ravassa znana nam jako voice aktorka Sombry.

To z pewnością jedyne cosplaye z tak wiernie oddanym głosem postaci! (heh!) Jednak samo wykonanie strojów też jest niczego sobie.

To nie pierwszy raz gdy voice aktorzy pokazują się w cosplayu swojej postaci. Podobny krok podjęła również Matilda, która udzieliła głosu Brigitte.

Zdecydowanie czekamy na więcej takich smaczków!

5 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Ja czekam na cokolwiek nowego do tej gry, bo jak do końca lipca nic nie ogłoszą to będzie kiepsko z niecierpliwymi graczami :3

    • Ja , daje niebieskim czas do końca roku 2019…jeśli do tego czasu nie będzie dużej aktualizacji z nowościami to gra umrze…

      • No to możesz już sobie darować bo ta gra nie otrzyma dużej aktualizacji z nowościami. Zawsze jest to zwykła aktualizacja wprowadzająca jedną nowość max 2. Nie ten tryb, nie ten developer.

  • Uwielbiam te aktorki. Serio. Wspaniałe osoby.
    Ale jakiekolwiek wiadomości na temat eventu i tego przeklętego lucio balla?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ