Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » Bohaterowie » Ana nowym bohaterem!
Bohaterowie

Ana nowym bohaterem!

Wszyscy przypuszczali iż nowym bohaterem może zostać Sombra, jednak okazało się iż będzie nią Ana.

Już teraz możemy podzielić się z Wami filmem, który pokazuje jakie umiejętności będzie miała bohaterka!

Ana będzie bohaterem wsparcia. Jej główną bronią ma być snajperka, która oprócz zabijania przeciwników, będzie mogła także uleczać sojuszników. Dodatkowe umiejętności przyspieszą przyjaznych bohaterów oraz wspomogą ich w walce, dodatkowo będzie mogła usypiać przeciwników.

BIOGRAFIA

  • Prawdziwe dane: Ana Amari, Wiek: 60
  • Zajęcie: łowczyni nagród
  • Baza operacyjna: Kair, Egipt
  • Przynależność: była agentka Overwatch

„Każdy musi odnaleźć swoje powołanie”.

Jako jedna z członków-założycieli Overwatch Ana wykorzystuje swoje umiejętności i wiedzę, aby bronić swojej ojczyzny i najbliższych.

Gdy kryzys omniczny zaczął pustoszyć Egipt, wyczerpane i cierpiące na braki osobowe narodowe siły bezpieczeństwa musiały polegać na wsparciu grupy elitarnych snajperów. Zaliczała się do nich Ana Amari, powszechnie uznawana za najlepszego strzelca wyborowego na świecie. Jej celność, instynkt i umiejętność szybkiego podejmowania właściwych decyzji uczyniły z niej idealną kandydatkę do grupy uderzeniowej Overwatch, która pomogła zakończyć wojnę.

Po sukcesie swojej pierwszej misji Ana awansowała do rangi kapitana i przez wiele lat służyła jako zastępca dowódcy szturmowego Morrisona. Pomimo zwiększonej liczby obowiązków Ana nie zgodziła się na odsunięcie od działań bojowych i brała udział w misjach nawet po ukończeniu 50. roku życia. Podczas jednej z operacji uwalniania zakładników została raniona przez agentkę Szponu, funkcjonującą pod kryptonimem „Trupia Wdowa”, i uznana za zmarłą.

W rzeczywistości Ana przetrwała atak, chociaż została ciężka ranna i straciło prawe oko. Gdy powracała do zdrowia, poczuła wreszcie ciężar życia spędzonego na walce i postanowiła, że pozostanie martwa dla świata. Z upływem czasu jednak jej ojczyźnie zaczęły zagrażać coraz nikczemniejsze siły i zdała sobie sprawę, że nadal pragnie walczyć w obronie najbliższych.

Dzięki uzbrojeniu „pobranemu” z arsenału Overwatch Ana powróciła i walczy o utrzymanie pokoju. Jej wrogiem jest każdy, kto próbuje zagrozić bezpieczeństwu i stabilności w regionie.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ