Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Archiwalna skórka do Baptista odnaleziona?
News

Archiwalna skórka do Baptista odnaleziona?

Wydarzenie „Archiwa Overwatch” zbliża się wielkimi krokami, a gracze nie tracą czasu. Jeden z nich jest pewny, że nową skórkę otrzyma Baptiste!


Użytkownik Reditta u/LLSombra wypatrzył u Baptista graffiti pokazujące nowego bohatera w stroju organizacji Szpon.

Wiadomo, że młody Baptiste dołączył do Szponu myśląc, że nie ma wyboru. Zbuntował się jednak i porzucił organizację. Skórka z serii Szponu wydaje się więc bardzo realna!

Skórki Szpon posiada obecnie:

  • Trupia Wdowa
  • Sombra
  • Pięść Zagłady

Jak myślicie? Baptiste otrzyma skórkę, czy minęło za mało czasu od pojawienia się bohatera?

6 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Z jednej strony wszystko na to wskazuje, z drugiej blizzurd z reguły nie daje skinów do nowych postaci na pierwszy event od ich wypuszczenia i to mnie martwi. Po drugie nasze ukochane studio lubi zapowiadać skiny na graffiti na rok przed ich faktycznym wypuszczeniem i to martwi mnie jeszcze bardziej. Oby wyżej wymieniony spekulant miał rację i obyśmy faktycznie dostali ten skin na tegoroczne archiwa.

    • Orisa dostała legendę w pierwszym evencie po jej wypuszczeniu, konkretnie to OR-14 z Insurekcji, więc może i w tym przypadku postąpią podobnie?

    • Niby racja, pozostaje mieć nadzieję, że Blizzard jednak zmieni swoje podejście, czasami mam wrażenie jakby zatrzymali się na początku tego wieku i nie podążali za ciągle zmieniającymi się trendami

  • Tak na prawde mają już do niego gotową skórke (najsłabszy bot z poprzedniego roku) nawet w jego historii było że do nich dołączył, więc możliwe że dostanie skina z tą maską lub bez niej (prawdopodobnie to drugie).

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ