Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Rankedy w Overwatch i modyfikacja celownika
News

Rankedy w Overwatch i modyfikacja celownika

7 milionów graczy overwatch

Weekendowe beta-testy dobiegły końca, ale na pocieszenie można stwierdzić, że wiele osób otrzymało dostęp na stałe. Przerwa techniczna nieco się wydłużyła, ale gra jest znowu dostępna.
Jeff Kaplan dzieli się kolejnymi informacjami na temat gry, możemy spodziewać się systemu rankingowe, a także możliwości modyfikacji celownika. Dodatkowo twórcy myślę o informowaniu graczy o zabójstwach, każdy kto grał w Overwatch uzna, że bez tego elementu na prawdę ciężko jest się zorientować co się dzieje wokół nas.

[blizzardquote]Gracze zagrali 129 lat w Overwatch w ten weekend.[/blizzardquote]

Stoper na trybie Payload

Aby gra była zbalansowana, musimy skorzystać z narzędzi na wyższym poziomie. Myśleliście może o tym?
[blizzardquote]Tak. Mamy to na uwadze.[/blizzardquote]

Powiadomienia o zabójstwach

Ciągłe korzystanie z TABa, w celu sprawdzenia kto został zabity nie jest idealnym pomysłem. Ani rozglądanie się w celu znalezienia czaszki. Zdobycie tych informacji jest niezwykle trudne, nie myśleliście może o lepszym rozwiązaniu jak np. o zakładce z ikonkami bohaterów.

[blizzardquote]Pojawiło się to już w naszej wersji alpha i sporo o tym dyskutowaliśmy. Mamy rozwiązanie. Po prostu jeszcze nie do końca się z tym zgodziliśmy.[/blizzardquote]

System Rankingowy

W CS:GO masz 18 rang, każda z nich określa twoje umiejętności, gracze mają możliwość udoskonalania własnych możliwości i wskakiwania coraz wyżej. Progres, ciągłość i cel napędzają rozgrywki RPG, ale jest to coś czego brakowało w FPSach. 

[blizzardquote]Jesteśmy zainteresowani systemem rankingowym. Jeśli ta funkcja nie pojawi się przed premierą gry to zajmiemy się tym po premierze.[/blizzardquote]

HUD

Modyfikacja celownika

[blizzardquote]Jesteśmy na to otwarci, ale prawdopodobnie będą to tylko podstawowe opcje.[/blizzardquote]

Ukrycie modelu.

[blizzardquote]Nie planujemy.[/blizzardquote]

Zmiana paska zdrowia, zwiększenie przeźroczystości lub barwy. Uważam że ciężko jest go odczytać podczas w gorączkowych chwilach. 

[blizzardquote]Nie otrzymaliśmy zbyt wiele skarg na ten temat, ale będziemy mieć to na uwadze, aby wprowadzić zmiany w razie potrzeby. [/blizzardquote]

Muzyka

Muzyka jest wspaniała, ale jeśli rozegra się tysiące gier, chciałoby się móc ją wyłączyć. 

[blizzardquote]Jest to planowane. Prawdopodobnie na początku przyszłego roku.[/blizzardquote]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ