Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Ashe otrzymała niewymienionego nerfa!
News

Ashe otrzymała niewymienionego nerfa!

Blizzard lubi sobie pominąć niektóre rzeczy w opisie aktualizacji i tak też jest w tym przypadku.


W aktualizacji 1.36 wprowadzono Warsztat i wiele poprawek postaci. W tym wszystkim Blizzard zapomniał dodać, że osłabia Ashe, a dokładniej jej umiejętność specjalną. Dlaczego nie zostało to wymienione? Cóż, Blizzard czasem coś pomija. Trudno powiedzieć, czy specjalnie.

Nerf umiejętności specjalnej

Nerf nie jest jakiś kosmiczny, ale dotyczy umiejętności specjalnej, to zawsze boli. Chodzi o to, że teraz ładowanie umiejętności specjalnej zaczyna się w momencie, gdy B.O.B już zniknie z pola walki. Czyli rzucamy go, czekamy aż zrobi swoje, on znika lub zostaje zlikwidowany i dopiero ładujemy ulta.

Wcześniej działało to inaczej. B.O.B pojawiał się na mapie i od tego momentu mogliśmy ładować go ponownie.

Zmiana mała, ale znacząca.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Nerf wydaje się dosyć spory, można w tym czasie spokojnie naładować 20%, do tego sam bob jest jednym ze słabszych ultow w grze (bezużyteczny jeśli przeciwnicy maja chociażby ane).

  • Czyli ult ładuje się po zakończeniu działania, to tak jak z resztą postaci.
    EDIT: U krasnala nie.

  • Powinni znerfić jej dynamit, bo obecnie Ashki rzucają nimi na oślep i zawsze kogoś zabiją albo dotkliwie zranią. Dynamit powinien mieć dłuższy czad do samoistnego wybuchu, to by zmusiło mądrzejsze jego używanie, tak, żeby go samemu zestrzelić. A nie kampić, rzucać na oślep za przeszkody i tylko czekać aż wszyscy spłoną…

    • To już by było za dużo. Bob jest słaby i łatwy do konkurowania chociażby przez ane (która jest w większości meczy) czy sombre. Kolejny mercy sprawia, ze będzie bezużyteczna.

    • Według mnie jej dynamit jest w porządku. Jest często użyteczny, potrafi dotkliwie zranić, a czasami nawet zabić, bywa frustrujący dla przeciwników, ale nie jest to jakaś supersilna umiejętność. Hitboxy ma dość małe, przez co ciężko w niego trafić i ma długi czas do wybuchu. W tym czasie można spokojnie odejść gdzieś dalej gdzie pole rażenia dynamitu nie sięga. Fakt, Ashe czasami rzucają na oślep, ale to jest raczej w niższych rangach. Poza tym taki jest urok tego typu umiejętności, że niektórzy rzucają tym byle gdzie, ale taka osoba dużo na takiej bezmyślności nie zyska, chyba, że przeciwnicy są dość mocno nieogarnięci.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ