Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » To jak będą wyglądać kolejne eventy? Czego spodziewać się po Halloween?
News

To jak będą wyglądać kolejne eventy? Czego spodziewać się po Halloween?

Letnie Igrzyska trwają w najlepsze, ale już możemy trochę pospekulować odnośnie kolejnych wydarzeń.


Letnie Igrzyska były dokładnie takie, jak przewidywałem. Powtórzenie eventu z lekkimi poprawkami i nowym stadionem. Do tego doszła jeszcze kolejka rankingowa. Czyli powrót, ale z udoskonaleniami.

Ludzie całkiem zadowoleni

Chciałbym teraz wejść do głowy Jeffa i dowiedzieć się, czy jest zadowolony z przebiegu igrzysk. Zawsze przy okazji wydarzeń sezonowych robimy głosowania i inne bzdety, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę myślicie Wy, czyli gracze.

Według naszych ustaleń, te igrzyska mają parę niedoróbek i nie są idealne, ale zdecydowanej większości ludzi się podobają. Z tym eventem było łatwiej, bo poprzednia edycja była pierwszą w historii Overwatch, a wiele osób wtedy jeszcze nie grało.

Czyli czego się spodziewać?

Oczywiście nie mogę napisać w 100%, ale najpewniej kolejne wydarzenia również będą wyglądały podobnie. Czyli trzon będzie zachowany, ze zmienionymi detalami plus udoskonalenie całości.

I coś do tego

Chyba nikt nie sądzi, że Deathmatch i nowa mapa były wydane teraz przypadkowo. Taki był plan Blizzarda i jak widać sprawdził się bardzo dobrze. Studio wiedziało, że powtarzanie wydarzeń sezonowych wiąże się z mniejszym zainteresowaniem, niż podczas poprzednich edycji. Stąd pojawiło się coś dodatkowego – nowy tryb i nowa mapa.

Obstawiam, że mniej więcej taki będzie teraz przebieg eventów. Coś głównego i dodatek od Blizza.


Jakbym miał strzelać, to postawiłbym na inną część zamku na Halloween, może innych przeciwników, nowe skórki i powrót starych.

Co o tym myślicie? Jak będzie wyglądać Halloween według Was?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ