Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Beta Overwatch powraca w lutym!
News Ważna informacja

Beta Overwatch powraca w lutym!

Od ponad miesiąca beta Overwatch nie jest dostępna i niestety na ponowne rozpoczęcie beta-testów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jeff Kaplan w swojej najnowszej wypowiedzi informuje nas iż zamiarem było to, aby przywrócić betę jeszcze pod koniec stycznia, niestety się nie udało, ze względu na dużą ilość prac nad nowościami jakie się pojawią, chodzi tu o system progresu. Poza owym systemem ma pojawić się także nowy tryb gry, o który prosiło wiele osób, a także nowe mapy!

Podczas trwania bety funkcje te prawdopodobnie będą w wersji testowej i będą cały czas udoskonalane, ale trzeba przyznać, ze jest to świetna wiadomość!

[blizzardquote]Czołem! Szczęśliwego nowego roku 2016!

Od naszej ostatniej pogawędki upłynęło już trochę czasu – chcę więc dać znać, gdzie stoimy z zamkniętymi beta-testami Overwatch.

Przerywając zamkniętą betę w grudniu ubiegłego roku chcieliśmy dać sobie czas, by zająć się opiniami i sugestiami graczy, pracować nad zasadniczymi elementami gry (system progresji!) oraz jej lepszym zbalansowaniem. Naszym celem było zakończenie prac nad powyższymi aspektami przed ponownym udostępnieniem zamkniętych beta-testów. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się w połowie albo pod koniec stycznia.

Chociaż poczyniliśmy ogromne postępy, a cały zespół pracował bardzo ciężko, by zaimplementować wszystko na czas, nie jesteśmy jeszcze do końca gotowi, by ponownie udostępnić wam zamkniętą betę. Od początku mówiliśmy dość otwarcie, że przerwa może się przedłużyć do lutego, ale jedna z głównych przyczyn zaistniałego opóźnienia jest fakt, że bardzo chcemy wprowadzić wraz z kolejną aktualizacją bety jeszcze jeden ważny element gry.

Po analizie zeszłorocznych opinii i sugestii graczy zauważyliśmy, że wszyscy konsekwentnie chcieliby więcej trybów gry w Overwatch, poza odstępnymi do tej pory Ładunkiem i Przejęciem punktu). Nie będę się wdawać w szczegóły – pracujemy nad nowym trybem gry i jesteśmy tym bardzo podekscytowani! Mamy też wspaniałe nowe mapy dla tego trybu, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu na dopracowanie szczegółów.

Zamiast poganiać i starać się wypchnąć aktualizację do bety jeszcze w styczniu (co oznaczałoby, że nowy tryb gry trzeba odłożyć na później), popracujemy jeszcze przez kilka dodatkowych tygodni zanim ponownie uruchomimy zamknięte beta-testy Overwatch. W ten sposób możemy być pewni, że zdołamy wprowadzić nowy tryb gry wraz z nowymi mapami. Ponadto wykorzystamy dodatkowy czas do udoskonalenia systemów progresji oraz nagradzania graczy. Choć z technicznego punktu widzenia w becie dostępne będą jedynie wersje robocze wszystkich tych funkcji, chcemy by spełniały pewne wymogi jakościowe, zanim będzie je można testować.

Dla nas był to prosty wybór. Mam nadzieję, że dzięki mojemu wpisowi lepiej zrozumiecie naszą decyzję. Nie mam jeszcze dla was konkretnej daty wznowienia zamkniętych beta-testów Overwatch, ale w chwili obecnej myślimy o połowie lutego (nie zamierzamy przedłużać przerwy do marca). Dołożymy wszelkich starań, aby powiadomić was co najmniej na tydzień przed ponownym startem bety, więc trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie najnowsze wieści na naszej stronie oraz kanałach społecznościowych.

Dzięki waszemu wsparciu praca nad Overwatch sprawia nam przeogromną frajdę. Chcę przy tej okazji jeszcze raz podziękować wam za okazaną cierpliwość i wyrozumiałość. Do zobaczenia w grze – mam nadzieję, że już wkrótce![/blizzardquote]

Beta znowu będzie dostępna w połowie albo pod koniec lutego!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ