Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Blizzard ujawnia swoje plany co do nagród za rankedy!
News

Blizzard ujawnia swoje plany co do nagród za rankedy!

Jeff Kaplan wypowiedział się bardzo kontrowersyjnie odnośnie nagród za rankedy. Wiele osób będzie zawiedzionych.


Temat nagród za gry rankingowe stał się trochę legendą. Do tej pory byliśmy karmieni informacjami, że w pewnym momencie dojdzie zdecydowanie więcej nagród. Miało się to stać gdzieś w 5 lub 6 sezonie. Okazuje się, że Blizzard nie bardzo chce dodawać nowe nagrody.

Jeff Zapytany o to, czy Blizzard rozważał dodanie diamentowych skinów borni, skórek etc. odpowiedział, że samo studio ma całą masę super pomysłów na nagrody za tryb rankingowy. Problem w tym, że im więcej zespół o tym myśli, tym bardziej wydaje im się, że chyba nie chcą nagradzać jakoś super graczy za tryb rankingowy.

Robi się mega kontrowersyjnie

Chciałbym, żebyśmy nigdy nie musieli dodawać żadnych kosmetycznych nagród do trybu rankingowego. Uważam, że ludzie powinni grać rankedy ze względu na rywalizację i chęć zdobywania kolejnych rang. – Mówi Jeff Kaplan.

Czy to oznacza kompletny brak nowych nagród? Na szczęście nie. Blizzard jest na etapie, kiedy nie chce wyróżniać jakoś bardzo graczy za rankedy. Wiecie, żeby inni nie czuli się gorzej, że oni pykają szybkie mecze i nic z tego nie mają. Społeczność ma być traktowana na równi, niezależnie od ulubionego trybu w Overwatch.

Sprawa jest dość skomplikowana. Blizzard jednocześnie chce dać coś za wbicie wysokiej rangi, ale nie chce by inni czuli się jakoś gorzej, że nie są w stanie mieć przykładowo diamentowej broni. Na pewno nie ma się co spodziewać wielkich nagród stricte za pojedynczy tryb.

Nagrody będą, spokojnie :)

Nagrody zdecydowanie się pojawią, ale nie będą ograniczone jednym trybem. Jeff chce dać coś osobom, które aktywnie grają i są częścią społeczności.


Według mnie trochę słabo. Rozumiem postawę Blizza, ale brak nowych nagród może wiele osób zwyczajnie zniechęcić do rankedów. Dobrze jest mieć jakiś cel, oprócz określonej rangi.