Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard musi stworzyć listę wszystkich trybów z warsztatu!
News

Blizzard musi stworzyć listę wszystkich trybów z warsztatu!

Teraz, gdy Warsztat ma trafić na normalne serwery pora na kolejne narzędzie.


Chyba najbardziej oczekiwane narzędzie, jeżeli chodzi o dostosowanie warsztatu. Gracze oczekują, że Blizzard stworzy specjalną listę, do której gracze będą mogli w jakiś sposób dodawać swoje tryby.

Co powinno się tam znaleźć?

Na pewno przydałby się jakiś system/sposób oceniania trybów. By dało się sortować po tych najlepszych i jednocześnie unikać tych najgorszych. Lista zdecydowanie powinna zawierać prosty opis trybu, który już teraz da się ustawić z zasadami etc.

Dajcie znać, co byście umieścili w takiej liście!

9 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Fajnie w sumie. Najbardziej zależy mi na tym żeby móc przetestować tryby innych graczy:P

    • Cóż, twoja opinia.
      Ale najwyraźniej liczy się na tyle, że chciało Ci się to napisać.

  • Tak, oceny by się przydały. Do tego dla tych zdolnych powinny być jakieś nagrody za jakąś tam ilość pozytywnych recenzji

  • Przypominam że dziś mijają 3 tygodnie od przesłuchania Maximiliena w którym była mowa że „za trzy tygodnie Doomfist będzie w Singapurze” Czyżby aktualizacja za pół godzinki?

  • wy też możecie na stronie zrobić coś takiego ;) Załóżcie kategorię „Warsztat”, dodawajcie w niej artykuły, a w nich możliwość oceniania przedstawionego trybu przez czytelników. Na stronie kategorii warsztatu (btw. na wordpress jest bardzo łatwo zrobić osobną stronę dla kategorii z osobnymi szablonami) dodajcie topkę 10 najwyżej ocenianych trybów w tym dniu/tygodniu/miesiącu i gotowe :)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ