Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Poradnik » 6 bohaterów, którymi warto rozpocząć swoją przygodę z Overwatch
Bohaterowie Poradnik

6 bohaterów, którymi warto rozpocząć swoją przygodę z Overwatch

Premiera Overwatch’a zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy wam 6 bohaterów, którzy pomogą wam zapoznać się z mechaniką gry w najbardziej przystępny sposób.

6. Reaper AKA Żniwiarz

Żniwiarz
Na końcu naszej listy znajduje się Żniwiarz. Postać ta oferuje nam olbrzymią siłę ataku, duży zapas zdrowia i umiejętności, które pomogą nam wyeliminować przeciwników dzielących nas od zwycięstwa. Możliwość teleportacji przydaje się przy szybkiej zmianie pozycji i zachodzeniu przeciwników od tyłu a przejście do postaci ducha pomaga w wydostaniu się z trudnych sytuacji. W grze Żniwiarzem ultimate odgrywa znaczącą rolę, dobrze zagrany jest w stanie obrócić całą przeciwną drużynę w pył, dając sojusznikom czas na wykonanie powierzonego nam wcześniej zadania.

5. Pharah AKA Fara

Fara
Możliwość ostrzeliwania wroga rakietami zadającymi olbrzymie obrażenia, re-pozycjonowanie przeciwników przy użyciu swojego „Przytłaczającego Strzału” i Plecak Odrzutowy, dzięki któremu możemy spędzić trochę czasu w powietrzu to główne atuty Fary. Dzięki jej ultimate’owi zasypiemy wroga gradem mini rakiet zadających ogromnie obrażenia, co w większości przypadków (jak w przypadku Żniwiarza) powinno skończyć się wyeliminowaniem całej drużyny przeciwnej. Niestety trzeba pamiętać, że podczas używania ultimateFara nie może się poruszać, przez co stanowi łatwy cel dla przeciwników z bronią dalekiego zasięgu.

4. Roadhog AKA Wieprzu

Wieprzu bohater
Wieprzu to bardzo specyficzny Obrońca. Ma możliwość samoleczenia a do skrócenia dystansu między nim a przeciwnikiem używa olbrzymiego Haku. Możliwość łapania przeciwników przy jego pomocy daje duże pole do popisu, a wyeliminowanie kluczowego wroga wygrywa grę i sprawia ogromną satysfakcje. Ultimate Wieprza tworzy z pola walki kompletny miszmasz, dzięki czemu nasza drużyna będzie miała czas na spacyfikowanie zdezorientowanych przeciwników.

3. Bastion AKA Bastion

Bastion
Bastion nie należy do skomplikowanych bohaterów. Rozstawienie się w dogodnej pozycji i wykorzystanie chorej siły ognia na niekorzyść wroga, to zdanie, które w pełni odzwierciedla grę ową postacią. Jego ultimate oferuje nam mobilność, ogromną siłę rażenia, olbrzymie obrażenia i dodatkowy pancerz, dzięki któremu nawet najbardziej rozkojarzony gracz powinien być w stanie zrobić z drużyny przeciwnej istny ser szwajcarski.

2. Mercy AKA Łaska

Łaska
Praca Łaski jest prosta, próbujemy utrzymać kluczowe jednostki naszej drużyny jak najdłużej przy życiu lub podnosimy obrażenia stacjonarnym mordercom (Bastion, Trupia Wdowa itp.), jeżeli coś pójdzie nie tak używamy naszego ultimate’a i zaczynamy powyższe czynności od nowa.

1. Soldier 76 AKA Żołnierz 76

Soldier-76
O Żołnierzu 76 nie trzeba dużo mówić, jego zestaw umiejętności nie wymaga od użytkownika niewyobrażalnych umiejętności, równocześnie oferując przyjemną i pełną wrażeń rozgrywkę. Mimo wszystko siła ognia Żołnierza 76 zostawia większość bohaterów w tyle, robiąc z niego istną maszynę do zabijania. W sumie czego można się spodziewać, po bohaterze którego ultimate oferuje nam AimBota w czystej postaci?

2 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ