Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » ŻNIWIARZ

ŻNIWIARZ

PRAWDZIWE DANE:  NIEZNANE

ROLA: atak-icon ATAK

TRUDNOŚĆ: ⭐

ZAJĘCIE:  NAJEMNIK

BAZA OPERACYJNA:  NIEZNANA

PRZYNALEŻNOŚĆ: NIEZNANA

„ŚMIERĆ KROCZY WŚRÓD WAS”

Niektórzy opowiadają niestworzone historie o odzianym w czerń terroryście znanym jedynie jako „Żniwiarz”. Jego tożsamość pozostaje zagadką – podobnie jak motywy, którymi się kieruje. Wiadomo jednak, że gdziekolwiek się pojawi, śmierć postępuje za nim krok w krok.

Żniwiarz jest całkowicie nieprzewidywalnym najemnikiem – bezwzględnym i bezlitosnym mordercą odpowiedzialnym za ataki terrorystyczne na całym świecie. Na przestrzeni kilku ostatnich dekad wziął udział w wielu konfliktach zbrojnych, nie pozostając lojalnym wobec żadnej idei ani organizacji.

Szczęśliwcy, którzy zdołali ujść przed nim z życiem, opisywali czarny cień przemykający przez najeżone śmiertelnymi pułapkami pola bitew. Nieliczne zwłoki ofiar, które udało się odzyskać, były jedynie bladymi, pustymi skorupami całkowicie pozbawionymi śladów życia, a ich komórki wykazały oznaki gwałtownego rozkładu. Niewykluczone, że Żniwiarz powstał w rezultacie nieudanego eksperymentu genetycznego, a jego komórki jednocześnie rozpadają się i gwałtownie regenerują.

Z kolei ci, którzy próbują śledzić jego posunięcia, odkryli pewną prawidłowość dotyczącą miejsc i okazji, w których się pojawia. Uważają oni, że Żniwiarz poluje na byłych agentów Overwatch i eliminuje ich w systematyczny, zaplanowany sposób.


INFORMACJE

PIEKIELNE STRZELBY  lpm2

Żniwiarz rozrywa przeciwników na strzępy przy pomocy swoich bliźniaczych strzelb.

POSTAĆ UPIORA  shift

Żniwiarz na krótką chwilę staje się cieniem. W tej postaci nie odnosi żadnych obrażeń i jest w stanie przenikać przez wrogów, ale nie może korzystać z broni ani zdolności.

KROK W CIEŃ  e

Żniwiarz może wybrać miejsce docelowe i zniknąć, by pojawić się w oznaczonym punkcie.

WIRUJĄCA ŚMIERĆ  q2

Żniwiarz błyskawicznie opróżnia magazynki Piekielnych Strzelb, zadając dotkliwe obrażenia wszystkim pobliskim przeciwnikom.

  • GIŃ! GIŃ! GIŃ!… I TRUP!: Zabij 4 wrogów pojedynczym użyciem Wirującej Śmierci Żniwiarza w szybkiej grze/rywalizacji.
  • NIE MARNUJ AMUNICJI: Zabij samodzielnie 3 wrogów z jednego magazynka strzelb Żniwiarza w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
bastionikonka mei icon reinhardt icon zlomiarzikonka mccree icon pharah icon  

Galeria

ŹRÓDŁO: battle.net, overwatch.wikia.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ