Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » REINHARDT

REINHARDT

PRAWDZIWE DANE: REINHARDT WILHELM, 61 LAT

ROLA: tank-icon  TANK

TRUDNOŚĆ: ⭐

ZAJĘCIE:  AWANTURNIK

BAZA OPERACYJNA: STUTTGART, NIEMCY

PRZYNALEŻNOŚĆ: BYŁY AGENT OVERWATCH

„SPRAWIEDLIWOŚCI STANIE SIĘ ZADOŚĆ”

Reinhardt Wilhelm uważa się za bohatera na miarę dawno minionej epoki i przestrzega w życiu rycerskiego kodeksu sławiącego odwagę, sprawiedliwość i męstwo.

Organizacja Overwatch została powołana do życia ponad trzydzieści lat temu, aby chronić ludzkość przed zagrożeniem ze strony zbuntowanych robotów. Reinhardt – wielokrotnie odznaczany żołnierz armii niemieckiej – wchodził w skład pierwotnej grupy szturmowej Overwatch. W jej szeregach położył kres słynnemu kryzysowi omnicznemu. Po zakończeniu działań zbrojnych Overwatch przekształcono w międzynarodową organizację pokojową, a Reinhardt stał się jednym z najbardziej oddanych zwolenników jej nowej misji.

Niezwykły kodeks etyczny i osobowość sprawiły, że Reinhardt wzbudzał podziw zarówno u współpracowników, jak i przełożonych. Nigdy nie wahał się głośno wyrażać własnego zdania. Był najzagorzalszym zwolennikiem Overwatch, ale w razie potrzeby również jej najsurowszym krytykiem. Nie pozwolił nikomu zapomnieć, że Overwatch została stworzona ze wzniosłych pobudek i miała służyć szczytnym celom.

Dosłużywszy niemal do sześćdziesiątki, został przymusowo odsunięty od udziału w akcjach bojowych. Zakończenie czynnej służby bardzo przygnębiało Reinhardta. Czuł się bezużyteczny. Obawiał się, że dni jego chwały przeminęły bezpowrotnie. Nastały jednak mroczne czasy, a wobec Overwatch coraz częściej wysuwano zarzuty korupcji i działalności sprzecznej z prawem. Reinhardt mógł tylko patrzeć – zupełnie bezradny – jak idea, której poświęcił życie, okryta hańbą składa broń.

Overwatch została w końcu oficjalnie rozwiązana, ale Reinhardt nie zamierzał siedzieć z założonymi rękami. Gdy świat ponownie pogrążył się w chaosie, bohater raz jeszcze przywdział pancerz krzyżowca. Poprzysiągł walczyć o sprawiedliwość w Europie wzorem średniowiecznych rycerzy. Przyświeca mu idea obrony niewinnych i podbicia ludzkich serc i umysłów obietnicą lepszej przyszłości.


INFORMACJE

MŁOT RAKIETOWY  lpm2  

Młot Rakietowy Reinhardta to niezwykle skuteczna broń do walki wręcz. Z każdym zamaszystym ciosem zadaje przeciwnikom dotkliwe obrażenia.

POLE OSŁONOWE  ppm 

Reinhardt wytwarza przed sobą rozległą osłonę energetyczną, która może pochłonąć znaczne obrażenia, zanim zostanie zniszczona. Osłona chroni również jego towarzyszy, ale podczas jej podtrzymywania Reinhardt nie może atakować.

SZARŻA  shift

Reinhardt szarżuje naprzód w linii prostej, chwytając wrogów znajdujących się na jego drodze. Jeśli zderzy się z murem, pochwyceni przeciwnicy odnoszą dotkliwe obrażenia.

OGNISTE UDERZENIE  e

Smagając Młotem Rakietowym, Reinhardt może wystrzelić przed siebie ognisty pocisk, który przebija trafionych wrogów i zadaje im obrażenia.

ZDRUZGOTANIE  q2

Reinhardt wali w ziemię swym Młotem Rakietowym i wywołuje falę uderzeniową, która powala wszystkich przeciwników znajdujących się przed nim oraz zadaje im obrażenia.

  • BŁYSKAWICA, ZIEMIA I OGIEŃ: Po Zdruzgotaniu traf wroga Ognistym Uderzeniem i Szarżą Reinhardta w szybkiej grze/rywalizacji.
  • TARCZA DLA WAS, SERDEŃKA!: Zablokuj 8000 punktów obrażeń Polem Osłonowym Reinhardta w szybkiej grze/rywalizacji, nie ginąc.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
torbjorn icon roadhog icon zenyatta icon tracer icon reaper icon symmetra icon  

Galeria

ŹRÓDŁO: battle.net, overwatch.wikia.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ