Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » SMUGA

SMUGA

PRAWDZIWE DANE: LENA OXTON, 26 LAT

ROLA: atak-icon  ATAK

TRUDNOŚĆ: ⭐⭐

ZAJĘCIE:  AWANTURNICZKA

BAZA OPERACYJNA: LONDYN, WIELKA BRYTANIA

PRZYNALEŻNOŚĆ: BYŁA AGENTKA OVERWATCH

„NIC SIĘ NIE BÓJ, SKARBIE, ZJAWIŁA SIĘ KAWALERIA!”

Była agentka Overwatch znana jako Smuga jest entuzjastyczną, podróżującą w czasie awanturniczką, która walczy w imię wzniosłych ideałów.

Lena Oxton była najmłodszą osobą, jaką zaproszono do udziału w nowatorskim programie lotów doświadczalnych Overwatch. Jako nieustraszony i niezwykle utalentowany pilot została wybrana, by zasiąść za sterami prototypu teleportującego się myśliwca o nazwie Slipstream. Jednak już podczas pierwszego lotu wystąpiła usterka w matrycy teleportacyjnej maszyny i samolot po prostu zniknął. Lena została uznana za zmarłą.

Pojawiła się ponownie kilka miesięcy później, ale nie była w pełni sobą. Po wszystkim, co przeszła, molekuły w jej ciele uległy desynchronizacji czasowej. Cierpiała na niespotykaną dotychczas przypadłość, którą nazwano „rozwarstwieniem czasowym”. Lena stała się żywym widmem, mogącym niespodziewanie zniknąć na całe godziny, a nawet dni. Nawet wówczas, gdy znajdowała się w teraźniejszości, nie była w stanie zachować swojej fizycznej postaci.

Lekarze i naukowcy pracujący dla Overwatch byli zupełnie bezradni. Przypadek Smugi był uważany za beznadziejny do chwili, gdy jeden z badaczy imieniem Winston zaprojektował „akcelerator czasowy” – urządzenie, dzięki któremu Smuga mogła na stałe utrzymać się w teraźniejszości. Dodatkowo przyrząd ów umożliwiał jej kontrolę nad upływem czasu względem samej siebie, pozwalając na przyspieszanie i spowalnianie go w miarę własnych potrzeb. Dzięki swoim nowym mocom stała się jedną z najskuteczniejszych agentek Overwatch.

Od czasu rozpadu Overwatch Smuga nadal walczy w obronie słabych i bezbronnych wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka konieczność.


INFORMACJE

PISTOLETY PULSACYJNE  lpm2

Smuga strzela z obu pistoletów z zawrotną szybkością.

MIGNIĘCIE  shift

Smuga przemyka poziomo w kierunku, w jakim się aktualnie porusza, przemierzając bezczasowo przestrzeń, i pojawia się kilka metrów dalej. Może zgromadzić maksymalnie trzy ładunki tej zdolności. Nowe ładunki są generowane co kilka sekund.

POWRÓT  e

Smuga dokonuje przeskoku w nieodległą przeszłość, co przywraca jej zdrowie i amunicję do stanu sprzed kilku sekund i przenosi ją na poprzednią pozycję.

BOMBA PULSACYJNA  q2

Smuga ciska sporych rozmiarów bombę, która przylega do dowolnej powierzchni, na której wyląduje, również do przeciwników. Po chwili bomba wybucha, zadając znaczne obrażenia wszystkim wrogom znajdującym się w polu rażenia.

  • SPECJALNA PRZESYŁKA: Przyczep 4 Bomby Pulsacyjne Smugi do wrogów w jednym meczu w szybkiej grze/rywalizacji.
  • PAMIĘĆ ABSOLUTNA: Użyj Powrotu Smugi, aby odzyskać 400 punktów zdrowia, nie ginąc, w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
mercy icon bastion icon wdowaikonka mccreeikonka meiikonka soldierikonka zariaikonka anaikonka reinhardtikonka

Galeria

ŹRÓDŁO: battle.net, overwatch.wikia.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ