Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » ŻOŁNIERZ – 76

ŻOŁNIERZ – 76

PRAWDZIWE DANE:  JACK MORRISON

ROLA: atak-icon ATAK

TRUDNOŚĆ: ⭐

ZAJĘCIE:  MŚCICIEL

DAWNA BAZA OPERACYJNA:  NIEZNANA

PRZYNALEŻNOŚĆ: BYŁY AGENT OVERWATCH

„NA WOJNIE KAŻDY JEST ŻOŁNIERZEM”

Tajemniczy mściciel ścigany przez służby na całym świecie, znany obecnie jako Żołnierz-76, toczy prywatną wojnę, aby ujawnić przyczyny upadku Overwatch.

Świat dowiedział się o istnieniu Żołnierza-76, kiedy ten przeprowadził serię zamachów na instytucje finansowe, podejrzane korporacje i chronione obiekty Overwatch na całym globie. Choć trudno odgadnąć jego motywy, niektórzy twierdzą, że jest byłym agentem Overwatch, który postawił sobie za punkt honoru ujawnienie spisku odpowiedzialnego za zniszczenie tej organizacji.

Choć jego prawdziwa tożsamość pozostaje tajemnicą, to panuje przekonanie, że Żołnierz-76 uczestniczył w „programie zwiększania wartości bojowej żołnierzy”. Posiada znacznie większe możliwości fizyczne niż zwykły żołnierz oraz elementy wspomagające, które sprawiają, że nie ma sobie równych w walce. Ponadto korzysta z najnowocześniejszego uzbrojenia, zdobytego głównie podczas napadów na ośrodki Overwatch.

Żołnierz-76 niestrudzenie szuka winnych upadku Overwatch i nie spocznie, dopóki nie wymierzy im sprawiedliwości.


INFORMACJE

CIĘŻKI KARABIN PULSACYJNY  lpm2

Karabin Żołnierza-76 zachowuje wyjątkową stabilność w automatycznym trybie ostrzału pulsacyjnego.

RAKIETY HELIX  ppm

Karabin Pulsacyjny Żołnierza-76 wystrzeliwuje po spiralnej trajektorii pojedynczą serię malutkich rakiet. Ich wybuch zadaje obrażenia wszystkim wrogom na niewielkim obszarze.

SPRINT  shift

Kiedy Żołnierz-76 musi uniknąć wymiany ognia lub natychmiast do niej dołączyć, może użyć Sprintu. To krótkie przyśpieszenie kończy się, jeśli Żołnierz 76 wykona jakąkolwiek czynność poza szarżowaniem naprzód.

POLE BIOTYCZNE  e

Żołnierz-76 ustawia na ziemi emiter Pola Biotycznego. Jego energia przywraca zdrowie właścicielowi i wszystkim członkom jego drużyny w zasięgu pola.

WIZJER TAKTYCZNY  q2

Wizjer Taktyczny Żołnierza-76 naprowadza jego broń na wrogów najbliżej celownika. Jeśli jakiś wróg opuści pole widzenia Żołnierza 76, może on szybko przełączyć namierzanie na inny cel.

  • KAŻDY JEST CELEM: Zabij 4 wrogów pojedyńczym użyciem Wizjera Taktycznego Żołnierza-76 w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
roadhog icon dva icon pharah icon  genjiikonka meiikonka smugaikonka  

Galeria

ŹRÓDŁO: battle.net, overwatch.wikia.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ