Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » ŁASKA

ŁASKA

PRAWDZIWE DANE:   ANGELA ZIEGLER, 34 LATA

ROLA: supp-icon WSPARCIE

TRUDNOŚĆ: ⭐

ZAJĘCIE:   LEKARZ POLOWY, SŁUŻBY RATOWNICZE

DAWNA BAZA OPERACYJNA:   ZURYCH, SZWAJCARIA

PRZYNALEŻNOŚĆ:   BYŁA AGENTKA OVERWATCH

„BOHATEROWIE NIGDY NIE UMIERAJĄ”

Niczym prawdziwy anioł stróż dr Angela Ziegler roztacza troskliwą opiekę nad wszystkimi swoimi pacjentami. Jest niezrównaną lekarką, genialnym naukowcem i zagorzałą orędowniczką pokoju.

Ziegler pięła się szybko po szczeblach lekarskiej kariery i wkrótce została ordynatorem oddziału chirurgicznego w jednym z największych szwajcarskich szpitali. Prowadziła również przełomowe badania w pionierskiej dziedzinie nanotechnologii stosowanej. Jej odkrycia przyczyniły się do radykalnej poprawy leczenia urazów i chorób zagrażających życiu pacjentów. To właśnie jej wiedza i doświadczenie zwróciły uwagę agentów Overwatch.

Ponieważ jej rodzice zginęli na wojnie, Ziegler była zdecydowanie przeciwna militarystycznym zapędom organizacji pokojowej. Ostatecznie uznała jednak, że dzięki Overwatch może działać na znacznie większą skalę. Jako kierownik wydziału medycyny eksperymentalnej w Overwatch Angela starała się wykorzystać swoje doświadczenie do leczenia żołnierzy na linii frontu oraz ofiar sytuacji kryzysowych. W wyniku jej działań powstał kombinezon szybkiego reagowania „Walkiria”, który Ziegler osobiście pilotowała podczas wielu misji z ramienia Overwatch.

Pomimo ogromnego wkładu w działalność Overwatch Angela często ścierała się z przełożonymi i nie zawsze było jej po drodze z nadrzędnymi celami organizacji. Po rozwiązaniu Overwatch Ziegler poświęciła się niesieniu pomocy ofiarom wojny.

Obecnie dr Ziegler spędza większość czasu otaczając opieką najbardziej potrzebujących na obszarach objętych konfliktami na całym świecie. Wciąż można jednak liczyć na to, że przywdzieje ponownie rynsztunek Walkirii, gdy w niebezpieczeństwie znajdą się niewinni ludzie.


INFORMACJE

KADUCEUSZ  lpm2  ppm

Łaska aktywuje promień łączący ją z sojusznikiem. Podtrzymując połączenie, może w miarę potrzeb przywracać mu zdrowie lub zwiększać ilość zadawanych przez niego obrażeń.

BLASTER  lpm2

Łaska wystrzeliwuje salwę ze swojej broni bocznej. Jest to szczególnie przydatne do samoobrony w nieprzewidzianych sytuacjach.

ANIOŁ STRÓŻ  shift

Łaska przelatuje w pobliże wybranego sojusznika, zapewniając mu wsparcie w kluczowych momentach.

WSKRZESZENIE  spacja

Przywraca do życia martwego sojusznika.

ZSTĄPIENIE ANIOŁA  spacja

Łaska korzysta z silników sterujących Walkirii, aby wytracić szybkość podczas opadania z dużej wysokości.

WALKIRIA  q2

Łaska uzyskuje zdolność latania. Pozostałe umiejętności zostają wzmocnione.

  • GRUPOWE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE: Ulecz 200 punktów zdrowia 5 graczom jako Łaska, nie ginąc, w szybkiej grze/rywalizacji.
  • WSZECHWSKRZESZENIE: Wskrześ 4 wrogów naraz jako Łaska w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
mei icon torbjorn icon roadhog icon tracer icon widowmaker icon mccree icon  

Galeria

ŹRÓDŁO: battle.net, overwatch.wikia.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ