Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Glitch Sombry daje jej sporą przewagę. Coraz więcej osób tego używa.
News

Glitch Sombry daje jej sporą przewagę. Coraz więcej osób tego używa.

Sombra jest niesamowicie zbugowaną postacią, gdy przyjrzymy się jej bliżej.


Głównie chodzi mi tutaj o translokator. Żeby nie było wątpliwości:

 • TRANSLOKATOR
  • Sombra rzuca marker nawigacyjny Translokatora. Później może natychmiast wrócić w miejsce, gdzie znajduje się marker, póki jest on aktywny (także w trakcie walki).

Bug

Od dawna znany jest bug, który najłatwiej opisać na przykładzie – Rzucacie translokator, próbujecie się później do niego wrócić a sama postać przemieszcza się o jakiś metr.

Okazuje się, że wiele osób ogarnęło, kiedy ten bug występuje i wykorzystują to do zyskania przewagi nad przeciwnikiem.

Jak to działa?

Translokator buguje się tylko w momencie, kiedy rzuca się go patrząc w ziemie. Wiedząc to, można łatwo unikać zabicia.

Czyli przez dobre 04. sekundy jesteście nie do zabicia.

Dlaczego o tym piszemy?

Bo naprawdę wiele osób tego używa i dobrze wiedzieć, z czym się walczy. Być może również nasz news dotrze do Blizza i szybciej zostanie to naprawione.

W praktyce

21 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Często gram Sombrą, jest druga pod względem ilości godzin i mnie ten bug dobija , ja tu mam mało życia zaraz mnie zabiją a tu zamiast koło apteczki to metr ode mnie się teleportuję -_-

 • A kto powiedział, że to bug? Jakieś typki co nie potrafią jej zabić? Przecież na tym polega skill. Czy to metr czy 15 metrów. Logiczne jest, że przemieszczanie działa jak duchowa forma żniwiarza? Czyżby kolejny news „z dupy”?

  Dodam: jesli rzucasz translokator tak jak na filmie to nawet sie nie cofasz, stoisz w tym samym miejscu i to atakujący może wykorzystać i Cie zabić. Wg mnie to jeden z błędów graczy a nie bugów gry.

  • Ja akurat z kolegą sie zgadzam.. żeby to wykonać i tak musimy poświęcić czas i ten drugi hit reina by nas zabił.. lub ktoś inny

  • Albo jesteś ślepy albo głupi. Jak postawiesz transa POD NOSEM to się do niego cofasz. Jak widać na filmie. A że to to samo miejsce to dlatego, że dałeś translatora pod nogi. A nogi masz w dupie, że tak powiem a nie metr dalej. Na tym video to cały korytarz ma 1 metr szerokości. Bajki to sobie dalej wmawiajcie, że to bug.

   • Jeśli dasz transa pod nogi po czym pójdziesz sobie to się do niego nie cofniesz i na tym polega ten bug. Zostajesz na swojej pozycji co zabiło mnie strasznie dużo razy.

  • btw pokaż mi z zegarkiem w ręku, że znikasz na 4 sekundy to dostaniesz medal. Na waszych filmikach nic takiego nie widać.

 • Tak wgl to ten film niczego nie udowadnia ;_; przeciez na qp/comp kazdy rzuca co 1 sek trans pod sb … i co nam z przemieszczenia sie 1m ? tak czy tak nas zabiją… troche slaby news

  • Nadal nie moge sie doliczyc tych 4s – chodzi o uzycie „buga” za pierwszym razem i potem od razu rzucenie pod nogi i uzycie ponownie?

 • Właśnie , od jakiegoś czasu gram sombrą i mam pewien problem … Czasem znajomi słyszą dźwięki z mojej gry na czacie głosowym translokator,i hakowanie ..

 • Oglądam ten filmik po raz 30 i nadal nie rozumiem. Tutaj są bez cooldownów, a Sombra zawsze pozostaje w formie „ducha” przy teleportacji, tak jak napisał Michał Grabowski. Więc gdzie ten bug?

 • to ja wytłumacze Ci sytuacje z McCree i cały ten dodge jak chłop krowie na granicy. To jak widać działa tak samo jak przerwanie niewidzialności. Kiedy uciekasz przed mccree i jestes w trakcie translokacji to dostajac obrazenia przerywa tą translokacje. Ciężko to pojąć?

  • Wydaje mi się, że nie masz racji. Otrzymywanie obrażeń nie przerywa translokacji (nie grasz chyba wiele Sombrą, racja?), a poza tym widać na pasku, że Sombra nie otrzymała żadnych obrażeń. Mógłbyś również wypowiadać się zdecydowanie kulturalniej

 • Na filmie z Reinem jest to źle pokazane, chodzi o to że gdzie by teleport nie leżał ona zniknie i pojawi się w tym samym miejscu, albo źle przeczytałem

 • Mowicie, ze ten news jest po to by ostrzec przed tym bugiem graczy, ale chyba nie pomysleliscie ze dzieki wam wiecej osob moze uzywac tego buga :p

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ