Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » McCREE

McCREE

PRAWDZIWE DANE:   JESSE MCCREE, 37 LAT

ROLA: atak-icon ATAK

TRUDNOŚĆ: ⭐⭐

ZAJĘCIE:   ŁOWCA NAGRÓD

BAZA OPERACYJNA:   SANTA FE, NOWY MEKSYK, USA

PRZYNALEŻNOŚĆ:   BYŁY AGENT OVERWATCH

„SPRAWIEDLIWOŚĆ NIE WYMIERZY SIĘ SAMA”

Jesse McCree – banita uzbrojony w rewolwer zwany Rozjemcą – wymierza sprawiedliwość na własnych warunkach.

McCree miał już wyrobioną złą reputację jako członek gangu szmuglującego nielegalną broń i sprzęt wojskowy na południowo-zachodnich rubieżach Ameryki, gdy wraz z kumplami zostali schwytani na gorącym uczynku podczas nalotu sił Overwatch. Ze względu na swoją niezwykłą zaradność i wyjątkowe umiejętności strzeleckie otrzymał możliwość wyboru: gnić w więzieniu o zaostrzonym rygorze lub wstąpić w szeregi tajnych służb Overwatch. Zdecydował się na opcję drugą.

Choć początkowo podchodził do służby ze sporą dozą cynizmu, to uwierzył w końcu, że jest w stanie zadośćuczynić za swe dawne przewiny, stawiając czoło wszelkim przejawom niesprawiedliwości w świecie. McCree działał w ramach niezależnej, tajnej jednostki Blackwatch, która mogła operować poza biurokratycznymi ograniczeniami narzucanymi przez urzędników. W miarę jak wpływy Overwatch słabły, elementy wywrotowe w łonie Blackwatch zapragnęły doprowadzić do upadku całej organizacji i wykorzystać jej pozostałości do własnych celów. Nie chcąc brać udziału w wewnętrznych waśniach, McCree zdecydował się pójść własną drogą i zszedł do podziemia.

Powrócił kilka lat później jako rewolwerowiec do wynajęcia. Mimo że za jego usługi chcą płacić zarówno możni, jak i maluczcy tego świata, McCree staje do walki wyłącznie w obronie słusznej sprawy.


INFORMACJE

ROZJEMCA  lpm2  ppm

McCree wystrzeliwuje z Rozjemcy, swojego wiernego, sześciostrzałowego rewolweru. Może go również błyskawicznie przeładować, aby w mgnieniu oka wystrzelać cały bębenek.

PRZEWRÓT BOJOWY  shift

McCree wykonuje salto w kierunku, w którym się porusza, jednocześnie bez wysiłku przeładowując Rozjemcę.

GRANAT BŁYSKOWY  e

McCree ciska granat, który po kilku chwilach wybucha, oślepiając przeciwników. Rozbłysk wywołany przez eksplozję powoduje zamroczenie przeciwników znajdujących się w polu rażenia.

PRZYCELOWANIE  q2

Skupić się. Wycelować. Pociągnąć za spust. McCree poświęca kilka cennych chwil, aby wycelować broń. Gdy jest gotów do oddania strzału, kule dosięgają wszystkich przeciwników znajdujących się w zasięgu jego wzroku. Im słabsze są cele, tym łatwiej udaje mu się je zlikwidować.

  • ORIENTUJ SIĘ!: Przerwij superzdolność wroga granatem błyskowym McCree w szybkiej grze/rywalizacji.
  • W SAMO POŁUDNIE: Zadaj 4 śmiertelne ciosy pojedyńczym użyciem Przycelowania McCree w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
winston icon roadhog icon Żniwiarz icon  genjiikonka  soldierikonka wdowaikonka  

Galeria

ŹRÓDŁO: battle.net, overwatch.wikia.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ