Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » WINSTON

WINSTON

PRAWDZIWE DANE:   WINSTON, 29 LAT

ROLA: tank-icon TANK

TRUDNOŚĆ: ⭐⭐

ZAJĘCIE:   NAUKOWIEC, AWANTURNIK

DAWNA BAZA OPERACYJNA:   KOLONIA KSIĘŻYCOWA „HORYZONT”

PRZYNALEŻNOŚĆ:   BYŁY AGENT OVERWATCH

„ODKRYCIA RODZĄ SIĘ W WYOBRAŹNI”

Winston to superinteligentny, genetycznie zmodyfikowany goryl, który jest genialnym naukowcem i symbolem wielkiego potencjału ludzkości.

Kolonia „Horyzont” założona na powierzchni księżyca stanowiła pierwszy krok ku eksploracji przestrzeni kosmicznej podjętej na nowo przez mieszkańców Ziemi. Wysłano tam również grupę genetycznie zmodyfikowanych goryli, aby zbadać wpływ długotrwałego przebywania w przestrzeni kosmicznej na organizmy żywe.

Jeden z goryli zaczął jednak przejawiać tak szybki rozwój mózgu spowodowany terapią genową, że wziął go pod swoje skrzydła doktor Harold Winston, który stał się jego mentorem i nauczycielem oraz zainspirował go opowieściami o niesamowitej ludzkiej pomysłowości. Młody goryl spędzał czas, pomagając naukowcom w przeprowadzaniu eksperymentów, obserwując odległą, błękitną planetę unoszącą się majestatycznie za oknami stacji i marząc o niekończących się możliwościach, które tam na niego czekają.

Niestety, jego świat stanął na głowie, kiedy pozostałe goryle wywołały powstanie, zabiły naukowców i przejęły kontrolę nad stacją badawczą. Przyjąwszy nazwisko swojego drogiego, ludzkiego opiekuna, Winston skonstruował prowizoryczną rakietę i uciekł na Ziemię. Znalazł tam nowy dom wśród współpracowników Overwatch – organizacji reprezentującej wszystko to, co uważał w ludziach za godne podziwu. Winston mógł w końcu urzeczywistnić heroiczne ideały, które zaszczepił w nim jego nauczyciel.

Po upadku Overwatch Winston odciął się od świata i pozostaje w odosobnieniu, lecz wciąż marzy o powrocie czasów bohaterstwa i honoru.


INFORMACJE

DZIAŁO TESLI  lpm2 

Broń Winstona strzela ładunkiem elektrycznym krótkiego zasięgu. Wyładowanie to trwa aż do zwolnienia spustu.

PLECAK ODRZUTOWY  shift

Winston wznosi się w przestworza dzięki swojemu plecakowi energetycznemu i gwałtownie przemyka w powietrzu, zadając znaczne obrażenia pobliskim przeciwnikom oraz ogłuszając ich przy lądowaniu.

EMITER OSŁONY e

Emiter Osłony Winstona tworzy pole siłowe w kształcie sfery, która pochłania obrażenia, dopóki nie zostanie zniszczona. Sojusznicy ochraniani osłoną mogą nadal ostrzeliwać przeciwników.

PIERWOTNY SZAŁ  q2

Winston pozwala, by owładnął nim pierwotny, zwierzęcy instynkt, co znacznie zwiększa jego zdrowie i sprawia, że niezwykle trudno go zabić. Pierwotny Szał wzmacnia ponadto jego ataki podczas walki w zwarciu i umożliwia mu częstsze korzystanie z Plecaka Odrzutowego. W czasie działania szału Winston może jedynie wykonywać ataki w zwarciu i używać Plecaka Odrzutowego.

  • GNIEWNY GORYL: Zrań 6 wrogów podczas jednego Pierwotnego Szału Winstona w szybkiej grze/rywalizacji.
  • SAPER: Zniszcz 10 wieżyczek/pułapek Działem Tesli Winstona w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
symmetra icon widowmaker icon hanzoikonka zenyatta icon reaper icon mccree icon  

Galeria

ŹRÓDŁO: battle.net, overwatch.wikia.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ