Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » ZARIA

ZARIA

PRAWDZIWE DANE:   ALEKSANDRA ZARIANOWA, 28 LAT

ROLA: tank-icon TANK

TRUDNOŚĆ: ⭐⭐⭐

ZAJĘCIE:   ŻOŁNIERZ

DAWNA BAZA OPERACYJNA:   FRONT KRASNOJARSKI, ROSJA

PRZYNALEŻNOŚĆ:  ROSYJSKIE SIŁY OBRONNE

„W JEDNOŚCI SIŁA”

Aleksandra Zarianowa jest jedną z najsilniejszych kobiet na świecie. Ta niegdyś słynna sportsmenka poświęciła karierę i życie w świetle reflektorów, aby w obliczu wojny chronić to, co dla niej najcenniejsze: rodzinę, przyjaciół i ojczyznę.

Aleksandra urodziła się w wiosce na głębokiej Syberii, w pobliżu której przebiegał front walk w czasie kryzysu omnicznego – konfliktu zbrojnego sprzed około trzydziestu lat. Mimo iż siły rosyjskie pokonały roboty i dezaktywowały ich omnium, cały region został spustoszony przez działania wojenne. Kiedy walki dobiegły końca, Aleksandra była zaledwie dzieckiem. Dorastała w otoczeniu dotkliwie naznaczonym wojenną pożogą, a gdy nieco podrosła, przysięgła sobie, że kiedyś stanie się na tyle silna, aby podźwignąć swoich pobratymców z kolan.

Zaria poświęciła się dźwiganiu ciężarów i kulturystyce, aż w końcu została wypatrzona przez łowcę talentów i zaproszona do ogólnokrajowego programu lekkoatletycznego. Trenowała bez wytchnienia, pnąc się po drabinie sławy jako reprezentantka swojego kraju. Oczekiwano, że w nadchodzących mistrzostwach świata pobije liczne wieloletnie rekordy.

Niestety, w przeddzień turnieju długo uśpione syberyjskie omnium zostało ponownie aktywowane i przystąpiło do ataku. Wioska Zarii po raz kolejny znalazła się w zasięgu działań wojennych. Aleksandra natychmiast wycofała się ze współzawodnictwa sportowego i najszybciej jak tylko mogła wróciła do domu, aby zgłosić się do lokalnych sił obronnych. Poświęciła tym samym swoją szansę na międzynarodową sławę i bogactwo.

Dziś Zarianowa dla jednych jest symbolem, dla innych – dzielną i niezawodną towarzyszką broni. Ale dla samej Aleksandry służba to coś więcej – stanowi szansę, aby wykorzystać swoją niebagatelną siłę w obronie najdroższych jej sercu osób.


INFORMACJE

DZIAŁO CZĄSTECZKOWE  lpm2  ppm

Potężne Działo Cząsteczkowe Zarii wyzwala niszczycielską wiązkę energetyczną krótkiego zasięgu. Może również wystrzelić ładunek wybuchowy, który zadaje obrażenia wielu przeciwnikom jednocześnie.

BARIERA CZĄSTECZKOWA  shift

Działo Cząsteczkowe może emitować barierę ochronną, która osłania Zarię przed atakami wroga, przekierowując otrzymaną w ten sposób energię tak, aby zwiększała obrażenia zadawane przez jej broń i rozszerzała pole rażenia wiązki Działa.

BARIERA PROJEKCYJNA  e

Zaria otacza jednego z członków swojej drużyny barierą energetyczną, która jednocześnie absorbuje ogień wroga i wzmacnia siłę rażenia Działa Cząsteczkowego.

UDERZENIE GRAWITONOWE  q2

Zaria wystrzeliwuje bombę grawitacyjną, która przyciąga wrogów, unieruchamia ich i zadaje im obrażenia.

  • WSZECHOGARNIAJĄCA MOC: Utrzymaj moc Działa Cząsteczkowego Zarii powyżej 70 przez 60 sekund w szybkiej grze/rywalizacji.
  • MOC PRZYCIĄGANIA: Złap 5 graczy pojedynczym Uderzeniem Grawitonowym Zarii w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
dva icon genji icon symmetra icon zenyatta icon reinhardt icon pharah icon  

Galeria

ŹRÓDŁO: battle.net, overwatch.wikia.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ