Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard zapowiada czasy pełnego startu blokady ról w Overwatch
News

Blizzard zapowiada czasy pełnego startu blokady ról w Overwatch

Blokada ról startuje już w pełni. Blizzard potwierdził dokładny czas startu.


Blokada ról wchodzi do świata Overwatch już na dobre. Studio ogłosiło starty w poszczególnych trybach. Dzięki temu wiemy, że zostało to rozłożone na dwa dni.

Blokada pojawi się już nie tylko w trybie rankingowym, ale również w szybkich grach.

Kiedy blokada ról

 • Pierwszy sezon rankingowy startuje 31 sierpnia o godzinie 5PM PST, czyli u nas będzie to już 1 września o godzinie 02:00
 • W szybkich meczach: 3 września o godzinie 20:00
 • Klasyczne szybkie mecze (w salonie gier): 3 września o godzinie 20:00

Powoli możecie się szykować już do pełnego wdrożenia blokady. Przypominamy, że mecze z sezonu zerowego rankedów będą miały znaczenie na rangę w nadchodzącym sezonie.

Tagi

19 komentarzy

Dodaj komentarz

   • Szczerze mi tak, bo jedyny czas jaki mam głównie na grę ostatnio to weekend, w który jak dobrze wiemy gra dużo cymbałów i nie da się z nimi dojść do ładu, 3 wrzesień to już po weekendzie. No ale cóż, przynajmniej znamy konkrety nic tylko się cieszyć :). Skoro blizzard to tak bezproblemowo wprowadzi to ja czekam na tryb 3 dps- 2 supportów 1 tank w salonie gier, wtedy bym grał , myślę ze taki tryb byłby bardzo dynamiczny :) oraz eliminowałby problemy z zbyt dużą ilością tarcz

 • Czasy grania bohaterami natarcia bez godzinnych kolejek zbliżają się ku końcowi. Co mnie osobiście cieszy bo i tak nimi nie gram.

 • Cóż.. nie wiem czy blokada ról na QP będzie tak dobrym pomysłem, bo czekanie by zagrać sobie dpsem będzie dłuuugie. Ale.. skoro dali w salonie gier stare QP to będzie super, bo skrzynki same się będą robić.

  Ogólnie system jest spoko i nie. Dpsem żeby sobie zagrać to trzeba sporo poczekać i z maina żniwiarza stałem się mainem Baptista, swoją drogą świetna postać, dobrze leczy, do tego pole nieśmiertelności no i nawet nawet dmg, żeby wspomóc swoich dpsów na przykładową farę. Do tego egzobuty, które kontrują wszystkie szarże jak się je dobrze użyje. Tylko denerwuje mnie te dobieranie rang. W poprzednich zwykłych sezonach platyna 2790, grałem żniwiarzem statystyki dobre, grałem healerami i statystyki miałem takie same jak nie lepsze niż teraz w goldzie -_- No, ale cóż.. Najgorsze chyba co może być w tym trybie to ludzie opuszczający mecz i to na roli supporta. Wyleczyć samemu całą drużynę grając 5vs6 to jest trudne.

 • Pomysł na tryb 6 DPS:
  -Można wybierać tylko DPS.
  -Apteczki dają ci 75 pancerza.
  – Wszystkim postaciom samoczynnie regeneruje się życie jeśli gracz nie używa umiejętności, nie zadaje ani nie otrzymuje obrażeń (podobnie do pasywki Łaski).

 • Możliwe że ja mam problem ale tak to zostało napisane że już nie wiem czy to będzie tylko w salonie gier czy w qp też. Ps co to są klasyczne szybkie mecze w salonie gier ?

     • Ja bym anulował, jeśli już ryzykujesz z o wiele lżejszą myszką, brałbym już bez kabla :)

     • No tak, ale pytanie czy i jeśli tak to kiedy faktycznie taka mysz się pojawi w regularnej sprzedaży. Póki co jest tylko to nagranie/zdjęcie, że coś takiego istnieje i jeden gracz używa tego na tym turnieju. Prawdopodobnie jest konsultantem przy jej tworzeniu i ją testuje w realnych warunkach. Więc równie dobrze może się pojawić za pół roku albo dłużej + jeszcze miesiąc zanim dotrze do Polski itd… eh.

      No i kwestia tego też jak sensor/bateria/łączność/waga będą w tej nowej wersji wyglądać…
      Liczę trochę na to, że zapowiedzą ją jeszcze zanim ta zamówiona przeze mnie przyjedzie do Polski.

      Jedno pytanie jeszcze – Ty tą swoją używałeś z bungee czy bez?

     • Myślałem że zostało zapowiedziane i zaraz będzie premiera, ale nie pasowało mi że tak szybko, to bym zamawiał tak żeby chociaż sprawdzić.
      grałem na bungee ale największy problem finalmousa był taki że miał mega sztywny kabel ( ta jej pierwsza wersja którą miałem)
      teraz np gram na zowie s, powiem Ci że kabla nawet nie czuje ( a jestem przyzwyczajony do logitecha g pro wireless) Powiem Więcej, gra mi się lepiej ale to chyba przez kształt który jest idealny, Nic tylko proszę dziewczynę żebyśmy się myszkami zamienili :) Więc nie zawsze i nie dla każdego wireless>kabel

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ