Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » Bohaterowie » Bohater – Żołnierz 76
Bohaterowie News

Bohater – Żołnierz 76

Oto Żołnierz 76 – zahartowany w walce weteran, którego atutami są wyszkolenie taktyczne i potężny arsenał.

Prawdziwe dane: nieznane, Wiek: nieznany
Zawód: mściciel
Baza operacyjna: nieznana
Przynależność: były agent Overwatch

Umiejętności

Ciężki Karabin Pulsacyjny


Karabin Żołnierza 76 zachowuje wyjątkową stabilność w automatycznym trybie ostrzału pulsacyjnego.

Rakiety Helix


Karabin Pulsacyjny Żołnierza 76 wystrzeliwuje po spiralnej trajektorii pojedynczą serię malutkich rakiet. Ich wybuch zadaje obrażenia wszystkim wrogom na niewielkim obszarze.

Sprint


Kiedy Żołnierz 76 musi uniknąć wymiany ognia lub natychmiast do niej dołączyć, może użyć Sprintu. To krótkie przyśpieszenie kończy się, jeśli Żołnierz 76 wykona jakąkolwiek czynność poza szarżowaniem naprzód.

Pole Biotyczne


Żołnierz 76 ustawia na ziemi emiter Pola Biotycznego. Jego energia przywraca zdrowie właścicielowi i wszystkim członkom jego drużyny w zasięgu pola.

Wizjer Taktyczny


Wizjer Taktyczny Żołnierza 76 naprowadza jego broń na wrogów najbliżej celownika. Jeśli jakiś wróg opuści pole widzenia Żołnierza 76, może on szybko przełączyć namierzanie na inny cel.

Fabuła

„Na wojnie każdy jest żołnierzem”.

Tajemniczy mściciel ścigany przez służby na całym świecie, znany obecnie jako Żołnierz 76, toczy prywatną wojnę, aby ujawnić przyczyny upadku Overwatch.

Świat dowiedział się o istnieniu Żołnierza 76, kiedy ten przeprowadził serię zamachów na instytucje finansowe, podejrzane korporacje i chronione obiekty Overwatch na całym globie. Choć trudno odgadnąć jego motywy, niektórzy twierdzą, że jest byłym agentem Overwatch, który postawił sobie za punkt honoru ujawnienie spisku odpowiedzialnego za zniszczenie tej organizacji.

Choć jego prawdziwa tożsamość pozostaje tajemnicą, to panuje przekonanie, że Żołnierz 76 uczestniczył w „programie zwiększania wartości bojowej żołnierzy”. Posiada znacznie większe możliwości fizyczne niż zwykły żołnierz oraz elementy wspomagające, które sprawiają, że nie ma sobie równych w walce. Ponadto korzysta z najnowocześniejszego uzbrojenia, zdobytego głównie podczas napadów na ośrodki Overwatch.

Żołnierz 76 niestrudzenie szuka winnych upadku Overwatch i nie spocznie, dopóki nie wymierzy im sprawiedliwości.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ