Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Darmowy weekend z Overwatch od 17-21 listopada
News

Darmowy weekend z Overwatch od 17-21 listopada

Uwaga, rekruci! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wykazać się bohaterstwem i ratować świata w szeregach Overwatch, to możecie zrobić to teraz!

Od 17 do 21 listopada wezwiemy wszystkich kandydatów na agentów, aby zebrali drużynę i rzucili się w wir walki podczas darmowego weekendu z Overwatch na PC, PlayStation 4 i Xbox One!

Podczas tego darmowego weekendu udostępnimy bezpłatnie wszystkich 26 bohaterów i 16 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów.

Dodatkowo, jeśli gra wam się spodoba i postanowicie kupić Overwatch po wypróbowaniu gry, zachowacie postępy poczynione w ten weekend. Pamiętajcie tylko, żeby użyć tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment, na którym graliście.

Poniżej znajdziecie więcej informacji oraz instrukcję, jak wziąć udział w darmowym weekendzie!

Darmowy weekend z Overwatch jest zaplanowany na 17-21 listopada. W tym czasie wszyscy posiadacze Xbox One i członkostwa Xbox Live Gold, PlayStation 4 i członkostwa PlayStation Plus, a także komputerów PC z systemem Windows i konta Battle.net, będą mogli pobrać i uruchomić Overwatch ZA DARMO, bez konieczności zapisywania się lub wpisywania kodów!

Okres darmowego dostępu we wszystkich regionach gry potrwa od 17 listopada, od godz. 20:00 czasu polskiego, do 21 listopada, do godz. 8:59 czasu polskiego na wszystkich platformach. Poniżej możecie sprawdzić, kiedy rozpocznie się darmowy weekend w waszym regionie. Aby uzyskać dodatkowe informacje o strefach czasowych, skorzystajcie ze strony thetimezoneconverter.com.

FreeWeekend-Nov2017-Map_OW_Embedded_JE.png

Powiedzcie o tym znajomym!

42 komentarze

Dodaj komentarz

 • Między ostatnim a pierwszym DW był długi czas oczekiwania niż między ostatnim a tym. A to ci dopiero. Powiadomię o tym znajomych.

  • właśnie o ten rodzaj powagi apelowałem w poprzednim artykule.

   Nie umiesz się zachować, stworzyłeś konto, napisałeś jeden komentarz hejtujący, do tego poruszający tematy, których nie powinno się poruszać do takich celów w żadnym wypadku.

   Jeśli brak Ci odwagi cywilnej, żeby pisać ze swojego konta takie rzeczy to milcz.

   • Zacznijmy od tego że to nawet nie był hejt tylko stwierdzenie że NAJWIĘKSZA strona o ow w polsce nie potrafi (lub nie chce) napisać o rzeczy która miała miejsce. Ale z drugiej strony co można oczekiwać po stronie która w 70% robi newsy typu: „Powstała koncepcja i petycja, by ulepszyć złotą broń Moiry”. Jakbyś mógł odpowiedź mi dlaczego według ciebie nie umiem się zachować? Bo napisałem komentarz który nie chwali ten strony?

    • Gościu lepiej nie krytykuj tej strony. Jak ja napisałem komentarz aby dodawali źródło pod każdym newsem to mi go skasowali. Zero dialogu.

    • Wiesz, tematy tutaj są tworzone pod publikę. Większość osób tutaj jest dość młoda, więc takie tematy zawsze znajdą jakieś grono odbiorców. Swoja drogą rozumiem, że oczekujesz na bardziej interesujące tematy i ja też, ale też na tą chwile nie ma zbyt wielu możliwości. Osobiście wolałabym czytać 1 lub 2 newsy dziennie, ale lepsze jakościowo niż np. 5-6 o konceptach i gdybaniach, ale tak jak mówię, najwyraźniej sporo osób lubi sobie to poczytać, a zysk też się liczy. Po prostu musisz zmienić podejście do tej strony i zaakceptować to, jakie posty będą tu tworzone, bo raczej się to nie zmieni, a niepotrzebnie będziesz oczekiwać na więcej. No i niestety musisz zaakceptować fakt, że społeczność tej strony nie jest kompletnie zainteresowana (na tą chwile, może w trakcie OWL się to zmieni) esportem, więc nie oczekuj żadnych wiadomości z tym związanych.

     • Akurat z tym, że społeczność jest całkowicie obojętna wobec esportu się nie zgodzę. Koordy działał i działa by to zmienić, a efekty są widoczne. Może i kilkanaście osób to nie jest wystarczająco, ale to zawsze jakaś część, zwłaszcza, że są to osoby bardzo aktywne na tej stronie ;)

     • Tak i bardzo mnie to cieszy, ale miałam na myśli większość osób. Niedługo zacznie się OWL i wydaje mi się, że to przyciągnie osoby, które wcześniej nie interesowały się tak bardzo esportem i juz w ogóle będzie super :D

     • Nie mówie, że tak już zawsze będzie, miałam po prostu na myśli to, że jest tutaj spora część „luźnych” newsów, więc oczekiwanie, że dzień w dzień będą same super interesujące tematy i denerwowanie się, że tak nie jest, po prostu nie ma sensu. Napisanie długiego newsa to jedno, a napisanie ciekawego długiego newsa to drugie ;p Ale masz racje, zapewne niezbyt wiele osób by to przeczytało. Życze Wam w takim razie wielu fajnych i ciekawych tematów w najbliższej przyszłości i żeby każdy był zadowolony (chociaż nie wiem czy to możliwe).

  • Za to w komentarzach Koordy powiadomił, więc każdy czytający miał szansę się o tym dowiedzieć ;) Najpierw sam spróbuj zrobić w miarę sensowny, obiektywny i dodatkowo nikogo nierażący news o czyjejś śmierci, a dopiero potem narzekaj, że ktoś tego nie zrobił. A resztę w miarę sensownie skomentowała już Ayumi :D

 • Świetnie, że robią darmowe weekendy, ale niestety znowu większość to będą smurfy, przez co nowym graczom zepsują tylko rozgrywkę :/

 • No to wiemy że na 17 listopada Moira pojawi się na bank z wielkim hukiem na wszystkich platformach bo jest napisane w zapowiedzi darmowego weekendu 26 bohaterów.
  Fajnie :)

   • Ona będzie dodatkową atrakcją tego darmowego weekendu. Zdaje się, że jakaś postać też tak była wprowadzona. A skoro podaja 26 postaci i na 17 listopada to postać ma praktycznie już wersje ostateczną. Teraz tylko jej wersję na konsolę ciach i wszyscy nią gramy od 17 listopada. No chyba, że dają ją wcześniej to chwała im wilka za to :)

     • Ja do dziś nie znam wszystkich bo gdyby tak powiedzieć to byłoby wielkie kłamstwo i nadużycie, a gram od premiery ¯_(ツ)_/¯

     • Ciekawe. Jak 21 listopada, to jaką dwudziestą szóstą postacią będzie postać na 17 listopada? Jakaś taka surprise jak króliczek z kapelusza? Coś mnie zakręcasz…. :)

     • To, że Cię kręcę potraktuję jako komplement.

      Wieksze updaty blizz wprowadza zawsze we wtorki, wybierz sobie wtorek.
      17 startuje darmowy weekend, bo trudno zeby weekend się zaczął we wtorek (a szkoda)

     • Dobra. Widzę późno jest, a do domu daleko itd. Piszesz o 21listopada i do tego się odniosłam.
      Mi chodzi tylko o to że skoro 26 postaci bo teraz jest ich 25 a skoro darmowy weekend i 26 postaci to do 17 Moira będzie gotowa i na 17 musi być gotowa, bo się ma pojawić podczas darmowego weekendu. To było moim zamysłem. A skoro na 17 ma się pojawić to znaczy, że jest gotowa, zbalansowana, dopieszczona, ma obcięte paznokcie i się rumieni i ma pewnie tremę bo trafi do wszystkich graczy na ziemi na wszystkich pudełkach do grania. NO. Koniec kropka. :)

     • Jak wyjdzie 14 to będzie na 17 listopada też na darmowym weekendzie. A nie może być później. Walentynki nie maja tu nic do rzeczy. Czaisz? Możemy być pewni, że do 17 będzie. No chyba, że Ty to wiedziałeś i wszyscy w koło a ja Amerykę odkryłam właśnie. Ja pewności nie miałam. Do tego wtyki w Blizzardzie nie mam aż takiej. Musze powiedzieć, że ta dyskusja była najbardziej męczącą dyskusją na tym forum i boli mnie głowa. Nawet Koordy mnie tak nie zmęczył :D
      Dobranoc :)

   • MNoira jest niesamowicie zbalansowana i dodatkowo nie ma żadnych problemów z jej mechanikami. Po prostu Blizz odwalił kawał dobrej roboty! :D

  • o 20 dopiero będzie u nas?;—; (nie wiem czy nie doczytałam czy coś, ale nie wiem o której i mam takie meeh długo jeszcze blizzard?-.-)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ