Doomfist bedzie Omnikiem?


Pod jednym z ostatnich naszych newsów pojawił się ciekawy wpis jednego z naszych czytelników. Poprosiliśmy go o rozwinięcie swojej, bardzo ciekawej myśli. Sprawdźcie co miał do powiedzenia!


Temat Doomfista tym częściej poruszany, im więcej więcej wiadomości pojawia się na jego temat. Chciałbym podzielić się z wami moimi przemyśleniami na ten temat.

Zacznijmy od klatki z filmu „Historia Sombry”, na której widać ikonę Doomfista, połączoną z jakąś nieznaną organizacją z lewej strony obrazka. Czym jest ta organizacja? Na pewno jest ściśle związana a mechami i Volskaya Industries. Obie ikonki odchodzące bezpośrednio od niej, nawiązują do jakichś projektów mechanicznych.  Z „Infiltracji” również wiadomo, że Volskaya Industries brała informacje od „wroga” – czyli od omników. Jest więc bardzo prawdopodobne, że ta nieznana organizacja jest właśnie omnicka.

Na prawo od ikony Doomfista mamy Szpon (Talon) – organizację przestępczą, do której należą Żniwiarz, Wdowa i Sombra.

Przechodząc dalej, kolejny filmik Blizzarda pt. „Film Wprowadzający”. Na nim widzimy z kolei, jak Trupia Wdowa do spółki ze Żniwiarzem starają się wykraść rękawicę Doomfista z muzeum, rękawica dalej jest sprawna i niezabezpieczona – niezły eksponat. Wiemy także, że Doomfist stracił rzeczoną rękawicę w walce z Winstonem.

 

Porównując ten obrazek z plakatem Doomfista na Numbanii widać, że jest to postać trzeciego z Doomfistów.

Natomiast z prawej dolnej strony obrazka z chłopcem zaznaczona jest tylko część tej rękawicy, samo przedramie wydaje się nie być częścią broni, prawdopodobnie jest to ułamek pancerza albo ciała omnika – zwróćmy uwagę również na same napisy pod plakatem w języku omnicznym.

Patrząc na rozmowę chłopca ze swoim bratem o walce Doomfista z Winstonem widzimy, że mały naśladuje w pewien sposób ruch przypominający atak – strzał z obu pięści. Na samym plakacie widzimy, że pierwszy Doomfist był praworęczny, drugi leworęczny. Można przypuszczać, że istnieją dwie rękawice i obecny Doomfist ma jedną z nich i chce odzyskać tę drugą – straconą w walce.

Czy wiec Doomfist jest zly? Czy jest Omnikiem?

Autorem całości jest Roman.


Podziel się ze znajomymi!

60 comments

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...