Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Doomfist bedzie Omnikiem?
News

Doomfist bedzie Omnikiem?

Pod jednym z ostatnich naszych newsów pojawił się ciekawy wpis jednego z naszych czytelników. Poprosiliśmy go o rozwinięcie swojej, bardzo ciekawej myśli. Sprawdźcie co miał do powiedzenia!


Temat Doomfista tym częściej poruszany, im więcej więcej wiadomości pojawia się na jego temat. Chciałbym podzielić się z wami moimi przemyśleniami na ten temat.

Zacznijmy od klatki z filmu „Historia Sombry”, na której widać ikonę Doomfista, połączoną z jakąś nieznaną organizacją z lewej strony obrazka. Czym jest ta organizacja? Na pewno jest ściśle związana a mechami i Volskaya Industries. Obie ikonki odchodzące bezpośrednio od niej, nawiązują do jakichś projektów mechanicznych.  Z „Infiltracji” również wiadomo, że Volskaya Industries brała informacje od „wroga” – czyli od omników. Jest więc bardzo prawdopodobne, że ta nieznana organizacja jest właśnie omnicka.

Na prawo od ikony Doomfista mamy Szpon (Talon) – organizację przestępczą, do której należą Żniwiarz, Wdowa i Sombra.

Przechodząc dalej, kolejny filmik Blizzarda pt. „Film Wprowadzający”. Na nim widzimy z kolei, jak Trupia Wdowa do spółki ze Żniwiarzem starają się wykraść rękawicę Doomfista z muzeum, rękawica dalej jest sprawna i niezabezpieczona – niezły eksponat. Wiemy także, że Doomfist stracił rzeczoną rękawicę w walce z Winstonem.

 

Porównując ten obrazek z plakatem Doomfista na Numbanii widać, że jest to postać trzeciego z Doomfistów.

Natomiast z prawej dolnej strony obrazka z chłopcem zaznaczona jest tylko część tej rękawicy, samo przedramie wydaje się nie być częścią broni, prawdopodobnie jest to ułamek pancerza albo ciała omnika – zwróćmy uwagę również na same napisy pod plakatem w języku omnicznym.

Patrząc na rozmowę chłopca ze swoim bratem o walce Doomfista z Winstonem widzimy, że mały naśladuje w pewien sposób ruch przypominający atak – strzał z obu pięści. Na samym plakacie widzimy, że pierwszy Doomfist był praworęczny, drugi leworęczny. Można przypuszczać, że istnieją dwie rękawice i obecny Doomfist ma jedną z nich i chce odzyskać tę drugą – straconą w walce.

Czy wiec Doomfist jest zly? Czy jest Omnikiem?

Autorem całości jest Roman.

Tagi
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ