Dostał 6 banów w ciągu 3 miesięcy. W tym dwa za granie Symmetrą!


To się robi bardzo niezdrowe.


Stevooo gra głównie Symmetrą. Wybierając tę jedną postać udało mu się wbić około 4500 tysiąca punktów, więc można spokojnie założyć, że grać to on potrafi. Tymczasem, w ciągu zaledwie tygodnia wyłapał dwa bany za „Disruptive gameplay”.

To się robi niezdrowe

Niedawno mieliśmy identyczną sytuację z mainem Torbjorna i wtedy już wskazywałem, że okej – ban jest z automatu i tak to zostało zaprojektowane, ale nie jest to najlepsze wyjście. To całe banowanie jest masakrycznie kontrowersyjnym tematem, pod który podczepia się teraz praktycznie każdy ukarany.

 

Weźmy takiego Stevooo, gość był kilkukrotnie karany za robienie sobie wyzwań w stylu „Od brązu do GMa”. Wchodził świeżym kontem do kumpli z niskich rang i piął się w górę. Blizzard specjalnie pod niego wydał oświadczenie, że coś takiego zdecydowanie jest niezgodne z duchem gry.

Minęło kilka miesięcy, mieliśmy powtórkę. Teraz gość dostał kolejne bany za granie Symmetrą i chociaż jest to kontrowersyjne, bo mnie zastanawia inna sprawa.

Blizzard ma niezłą zagwozdkę

Ten system jest naprawdę dziwaczny. Oczywiście, kilka banów było zasłużonych, dwa nie bardzo, ale to i tak 6 kar. Jak zestawimy to ze słowami Blizzarda sprzed kilku miesięcy, że bodajże 3 przewinienia będą oznaczały perma, to chce mi się trochę śmiać.

Widać, że Blizz trochę jest w tym wszystkim zagubiony i nie bardzo wie, jak się do tego zabrać.

Ile przewinień Waszym zdaniem powinno oznaczać perma?


Podziel się ze znajomymi!

160 comments, 176

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...