Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » DPS czekają ponad godzinę w kolejce do Overwatch
News

DPS czekają ponad godzinę w kolejce do Overwatch

„Jednym z głównych problemów byłoby długie oczekiwanie” – mówił Jeff Kaplan kilka miesięcy temu.


Dobieranie ról ma swoje pierwsze konsekwencje. Chcąc zagrać postacią o klasie DPS, niektórzy musieli wczoraj czekać dobrą godzinę.

Znany gracz Trupiej Wdowy Brian ‘Kephri’ St. Pierre twierdzi, że czekał 64 minuty, a licznik po tym czasie po prostu się wyzerował.

Ponad godzina czekania

To wydaje się być specjalnym przypadkiem, który jednak miał miejsce i został udokumentowany.

Inni gracze potwierdzają, że żeby zagrać DPS muszą czekać około 10 do 15 minut. Codziennie.

To zdecydowanie nie o to chodziło Blizzardowi, który ostrzegał graczy, że przy wprowadzeniu systemu dobierania ról może się tak zdarzać.

Ile Wy czekacie w swoich grach?

Tagi

15 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Jak to nie o to chodziło? To chyba normalne że im wyższa ranga tym mniej graczy. Widziałem na streamach że zamiast po prostu czekać większość graczy odpala w tym czasie Minecrafta czy inną grę i spokojnie oczekuje. Jeszcze zanim wprowadzono 2 2 2 zdarzały się takie sytuacje i były udokumentowane. Jako dumny platyniarz mogę powiedzieć że u mnie gry znajduje dosłownie w moment.

 • Może problem tkwi w tym że najwyższe rangi tak trudno wbić że jest tam po prostu mało graczy? Poza tym z tego co mi się wydaje często między np diamentem a diamentem , Ew diamentem a masterem, jest ogromna przepaść, (przynajmniej jak ja jeszcze grałem rankedy czasem master grał gorzej od średniego diamentu) Nie mówię o tym że na najwyższej randze to jest już w ogóle Meksyk, grają tam gracze i bogowie którzy carrują gierki w pół teamu, przynajmniej ja tak to widzę, jeśli się mylę proszę o poprawę( liczę tutaj na rankedowych wyjadaczy) miłego czwarteczku :)

 • Ja jestem mainem dps i czasami wole już wziąść heal lub tank żeby nie czekać na mecz średnio 8 minut

 • Gram w 3-stucku tank-dps-healer w goldzie/platynie i raczej nie czekam więcej niż 3 minuty, z reguły jest to minuta ale zauważyłam, że większość meczy wygląda tak, że albo totalnie nas miażdżą jakbyśmy grali z masterami albo to my miażdżymy drużynę przeciwną. Rzadko się zdarza żeby mecze były w miare wyrównane :/ Ale tak czy siak milej się gra bez 5 dpsów w drużynie xD

 • niggdy nie miałem problemu takiego jak to, tylko mam problem z wychodzącymi graczami i faktem że sigma jest w rankedach wcześniej niż powinien

  • To nie jest pełnoprawny sezon więc traktuj je z przymrożeniem oka, po za tym zapowiadano że obecność Sigmy jest testem dla 2-2-2.

   • z tym sigmą to już rozumiem ale ta informacja ,,OSOba wYSZŁa z grY, niE wychoDŹ Z GRY bo PRZEGRacie” mnie wkurza bo i tak przegramy ale się przyzwyczajam do rankedów, ja tylko casual

 • O jejku biedni gracze natarcia. Szkoda że nie mogą wybrać innej klasy niż na natarcie bo wtedy nie mogliby grać kochanym i wielbionym hanzem oraz trupią wdówką.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ