Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Drużynowa figurka Trupiej Wdowy od Houston Outlaws!
Esport News

Drużynowa figurka Trupiej Wdowy od Houston Outlaws!

Figurka będzie główną nagrodą podczas Rooster Teeth Showdown.


Polacy raczej powinni to potraktować jako ciekawostkę, niżeli realne szanse na jej zgarnięcie. Czarnozielona figurka będzie główną nagrodą podczas wydarzenia od Rooster Teeth, które możecie znać z wielu miejsc w świecie gier. Jakiś czas temu firma ogłosiła współpracę z Houston Outlaws i to właśnie w ramach tej kooperacji do wygrania będzie takie cudo:

Wygrać będzie można podczas RTX – wydarzenia od Rooster Teeth.

To bardzo dobry trend

Ta figurka rozpoczyna pewien nowy trend, mowa tutaj oczywiście o customowych figurkach drużyn z Overwatch League. To może być ciekawy kierunek. Patrząc po zainteresowaniu nie zdziwiłabym się, gdyby w sklepie Blizzarda za jakiś czas pojawiły się kolejne figurki w motywach OWL.

26 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Może zamiast nieustannego zarabiania na OWL na wszystkim i nawet poprzez figurki to by coś do gry można zrobić? Teraz pewnie siedzą wszyscy i liczą kasę z OWL takimi maszynkami jak w bankach mają do liczenia forsy i trochę im zejdzie z tym. Nie podoba mi się ta figurka. A Trupia do nerfa bo była w każdym meczu OWL (selektywna logika Blizzarda). Czekam na konkrety. Ostatnie zmiany profili, grup i pochwał były ok. Ale poza tym to niewiele się dzieje a dwie ostatnie postacie dodane do gry to niewypał imo. Zobaczymy jaki event dadzą na lato… :) Figurki mnie już nie ruszają.

  • Niestety OWL teraz to bardzo gorący temat. A jak na dobrą firmę przystało, trzeba iść w tym kierunku, dzięki któremu dużo się zarabia.
   (╯°□°)╯彡┻━┻

   • To bardzo gorący temat ale dla Blizzarda. A w przyszłym sezonie z wpisowego 20 milinów na 60 milinów za drużyny OWL to już będzie erupcja wulkanu tak będzie gorąco. Do tego figurki wtedy będa sprzedawać takie 2,5 metra jak posągi albo pomniki za adekwatną forsę a finał zrobią w remizie strażackiej albo namiocie w polu bo im szkoda będzie forsy na oprawę. A w międzyczasie dodając spraj do gry czy jakiś duperel będą robić event opiewający ich niesamowity wysiłek twórczy w stworzenie tego „dzieła” i Jeff poświęci godzinę na wystąpienie w filmiku w którym się rozpłynie. Jak jesteś analitykiem finansowym a nie graczem to może cię to fascynuje. Oni wiedzą gdzie trzeba iść nawet bez czyjejś pomocy. Ja czekam teraz na event. Może się poturlam ze śmiechu a może mnie zaskoczą. Co do tej „dobrej firmy” to ja już tak ostrożnie podchodzę. Są lepsze oferujące znacznie więcej choć w innych gatunkach. To jest od czasu OWL zwykła korporacja do tego idąca już totalnie na łatwiznę. A podstawowym celem takiej korporacji jest już tylko wypracowanie zysku. Co masz na myśli pisząc to co napisałaś i z jakiej perspektywy piszesz bo chyba nie gracza? Nie spodziewam się niczego odkrywczego.

    • Skąd taka agresja? Tamten komentarz na poważnie nie był. Wybacz, czasami zapominam, że to poważna strona z poważną społecznością.

     • Ja wiem po co był Twój „komentarz” Nie trawię cię za niejednokrotne wspieranie plusami toksycznych i agresywnych tekstów pisanych komuś bezpodstawnie i też pod moim adresem. Dlatego taka forma a nie inna. To tak specjalnie dla Ciebie. Stylem jaki preferujesz i doceniasz. Żeby ci się spodobał. Niestety nie ma epitetów i ocen osoby ale starałam się.

     • Nie powinnaś się przejmować tym, że „obraża” Cię ktoś przez ekran, kogo nawet nie znasz. A to, że się z czymś zgadzam, to trochę moja sprawa, a ty powinnaś to akceptować, tym bardziej na takim portalu społecznościowym.

     • „a ty powinnaś to akceptować” Nie. Ja takiego czegoś nie akceptuję. I mogę a nie powinnam albo muszę. Wiesz. Zajmij się może sobą a jest nad czym popracować skoro to taka trochę Twoja sprawa. Dla mnie osoby wspierające patologię są takie same jak te które ją tworzą bez względu na miejsce.

     • Ile razy jeszcze będziesz edytować te komentarze? Najpierw bez chwili zastanowienia piszesz jakieś bzdury, które wlecą Ci do głowy, a po kilku godzinach, gdy ja już Ci odpowiem, edytujesz go i usuwasz wszystkie obraźliwe treści, by wyglądało to tak, że Ty nic złego nie zrobiłaś. Lmao.
      Współczuję Ci, że tego nie akceptujesz. Będzie Ci ciężko nie tylko w życiu. A nazywanie zachowań „patologią” zostaw specjalistom, ponieważ dla ciebie każdy, kto się z Tobą nie zgadza, to „patologia”.

     • Już jest kompletny tak by było wiadomo o co chodzi. A skoro ty nie potrafisz rozróżnić co jest patologią a co nie i potrzebujesz do tego specjalisty, to tobie będzie ciężko. Specjalizujesz się w plusowaniu najbardziej toksycznych komentarzy kierowanych do innych osób. Plusujesz wyzwiska, epitety, teksty ośmieszające kogoś, chamstwo itd. wspierasz osoby które takie rzeczy robią przy tym nie masz nic interesującego do powiedzenia. Ja ciebie oceniam teraz tak samo z perspektywy tego co robisz w internecie w tym miejscu. Dlatego nie przepadam za tobą. Witaj w kolekcji zablokowanych do tego nic nie stracę a tylko będę widziała mniej plusów wspierających chamstwo. Tobie też współczuję. Idź sobie na jakieś blokowisko.

     • Widowmaker mając nawet 10 sekund odnowienia kotwiczki i tak będzie w Overwatch League, ponieważ jest niezastąpiona, jest to jedyna postać która wymaga tak dużej celności. Gracz o wysokiej celności, których w Overwatch League nie brakuje, nie wybierze Junkrata jeżeli wie, że zrobi więcej grając Widowmaker.

     • Lepiej nie zaczynać. Przecież to patologiczne się z nią nie zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

     • Ślicznie. Masz plusika + Wyręczę przy okazji taką jedną i kilka innych osób też. Następny przyjemniaczek do zablokowanych. Ktoś coś jeszcze chce dodać? Disqus chyba nie ma limitu zablokowanych i zmieszczą się wszyscy chętni.

 • Przyjrzałem się tej figurce dokładnie, widzę dużo niedociągnięć. To bardzo nie w stylu Blizzarda. Poniekąd mam wrażenie, że ta figurka, to kurtyna zasłaniająca przedstawienie przed czasem.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ