Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Nadchodzi naprawienie błędu z rejestrowaniem obrażeń! Szczególnie zadowoleni powinni być gracze Hanzo!
News

Nadchodzi naprawienie błędu z rejestrowaniem obrażeń! Szczególnie zadowoleni powinni być gracze Hanzo!

Swego czasu podrzucałem tutaj filmik, gdzie Kephrii ewidentnie trafił przeciwnika, ale strzał nie zadał żadnych obrażeń.


W Overwatch jest obecnie błąd, który w pewnych sytuacjach sprawia, że Overwatch nie rejestruje obrażeń. Więcej o tym przeczytacie tutaj – KLIK.

Nadchodzi fix w następnej dużej aktualizacji

Tim Ford odpowiedział wczoraj na oficjalnym forum, że studio bardzo aktywnie pracuje nad rozwiązaniem problemu. Cała wypowiedź jest trochę długawa, ale najważniejsze to:

  • Blizzard zidentyfikował problem, który powodował błędne rejestrowanie obrażeń oraz zbyt duże opóźnienia gracz-serwer. Naprawienie tego powinno się pojawić w następnej dużej aktualizacji.
  • Przygotowano także rozwiązanie dla błędnego pokazywania „rejestracji trafień” w killcamach, zagraniach meczu i w trybie obserwatora.

Mainy Hanzo mają powód do zadowolenia

Blizzard znalazł także fixa na problemy z trafianiem u Hanzo. Wiem, że wiele osób miało na tym bohaterze dziwaczne akcje, teraz powinno być lepiej. Jak traficie, to traficie.

Dobra wiadomość na początek soboty.

Dzięki, że nas nie zjedliście w tym tygodniu. Pewnie było widać braki czasu, ale jakoś daliśmy radę.