Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Symmetra, Złomiarz i Żniwiarz, to nad nimi Blizzard dalej pracuje!
News

Symmetra, Złomiarz i Żniwiarz, to nad nimi Blizzard dalej pracuje!

To trójka bohaterów, która obecnie najbardziej zaprząta głowę developerów.


Ostatnio zmiany na serwer testowy otrzymali praktycznie wszyscy. Są jednak postacie, których dopasowanie do obecnego Overwatch trwa dłużej. Dzisiaj wiemy, że są to:

  • Symmetra
  • Żniwiarz
  • Złomiarz

Dwóch ostatnich to bardziej dostosowanie ich wartości. Dodanie większych, lub mniejszych obrażeń Żniwiarzowi do jego pocisków (wczoraj już dostał drugie zmiany w tej kwestii). Żniwiarz to leczenie, które okazało się problemem na niższych rangach.

Trochę inaczej jest z Symmetrą

Na ten moment wiadomo, że już teraz trwają prace może nie nad przebudową postaci, a dostosowaniem jej trochę bardziej do gry. Blizzard skupił się na jej teleporcie, prędkości i ogólnej mechanice. Okazało się jednak, że wymaga to zmian w kodzie i zmiany tej bohaterki zobaczymy trochę później.

Na teraz możemy się spodziewać zwiększenia prędkości rozstawienia teleportu i ogólnego poruszania się poprzez tę mechanikę. Blizzard ma przeprowadzić wewnętrzne testy i zobaczyć, jak to wyjdzie. Może się okazać, że w ogóle umiejętność przejdzie gruntowne zmiany.

3 komentarze

Dodaj komentarz

  • Dobrze że przebudowują Symmetre, czasami mam wrażenie jakby to była postać z innej gry

  • Kuźde, oby nie znerfili teleporta, ileż ciekawych lokacji można zdobyć grając tą bohaterką…Tym lepiej gdy gra z tobą Bastion lub Torbjorn :)

  • przerobili symetre zeby pasowala do ataku > zoorientowali sie ze przeciez chciceli postaci ktore nie pasowalyby do kazdego meczu

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ