Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » NIESAMOWITY skin do Zarii, prawdopodobnie to nowa skórka do Overwatch!
News

NIESAMOWITY skin do Zarii, prawdopodobnie to nowa skórka do Overwatch!

Blizzardowi chyba coś się pomyliło, studio właśnie wypuściło niesamowitego skina, jest tylko jeden problem…


Pamiętacie, jak pisaliśmy o nowym wydarzeniu w Heroes of the Storm? Teoretycznie nie ma to żadnego znaczenia, praktycznie ma ogromne. Te dwa tytuły wbrew pozorom bardzo mocno się ze sobą łączą. Widać, że Blizzard stara się zainteresować graczy HotSem za pomocą OW.

W każdym razie, w HotS startuje niedługo nowe wydarzenie nexusa. Wszyscy doskonale wiemy, że podczas pierwszego dostaliśmy skórkę ONI Genji. Społeczność bardzo mocno wierzy w to, że zapowiedzianą skórkę do HotS będzie można zdobyć także w Overwatch.

Więcej o aktualizacji do HotS, w której pojawił się ten skin i mapa z Overwatch tutaj – KLIK

Hanamura Zaria & Oni Zaria

Sam skin jest po prostu niesamowity. Jestem znany z tego, że zachwycam się dosłownie wszystkim, ale sami przyznajcie – idealnie pasuje do Overwatch. Zaria ma sporo różnych skinów, ale kompletnie mi one nie podchodzą. Za to ten „przekolorowany” Genji wygląda po prostu genialnie.

Hanamura Zaria & Oni Zaria – Kiedy?

Samo wydarzenie startuje 25 kwietnia, więc przygotujcie sobie trochę czasu na ten dzień.

Hanamura Zaria & Oni Zaria – jak zdobyć?

Może trochę za bardzo wybiegam w przyszłość, ale co tam. Blizzard na pewno będzie chciał, abyśmy zagrali conajmniej kilka gier w HotS. Być może powtórzy się schemat z poprzedniego wydarzenia – czyli rozegranych gier. Może tym razem będzie trzeba wbić określony poziom, może coś zdobyć? Ciężko powiedzieć, ale ja Heroes of the Storm sobie już pobrałem.

Podoba wam się ten skin?

43 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ