Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Dzisiaj mecz Polska vs Korea Południowa! Będzie niesamowicie ciężko!
News

Dzisiaj mecz Polska vs Korea Południowa! Będzie niesamowicie ciężko!

Dzisiaj drugi mecz na Overwatch World Cup 2017, w którym Polska zmierzy się z Koreą.


Dzisiaj o godzinie 14:00 Polska będzie mierzyć się ze zdecydowanym faworytem całego turnieju. Nastroje są takie, jak wszystkich drużyn, które muszą się zmagać z Koreą, wiele nie można oczekiwać.

Korea to zupełnie inny poziom

Wczoraj z Holandią chłopaki naprawdę dzielnie walczyli. Wynik 4:0 brzmi, jak porażka na całej linii, ale wszyscy wiemy ile czynników się na to złożyło. Na niektórych mapach pojedynki były naprawdę zacięte, a pierwszy wjazd na Numbani kosmiczny. Korea to jednak zupełnie inna liga.

Mieliśmy pokaz możliwości Korei już wczoraj, gdzie zawodnicy po prostu wjechali w Austrię i w kilka chwil załatwili 4 mapy. Mecz był niesamowicie jednostronny i jedynie na ostatniej mapie Austriacy przytrzymali chwilę Koreańczyków. Wyglądało to po prostu, jak starcie TOP 500 ze złotymi ludźmi.

Dobrze by było ugrać jedną mapę

Bardzo dobrze byłoby ugrać chociaż jedną mapę, by myśleć o wyjściu z grupy. Będzie to niesamowicie ciężkie zadanie, ale nie niemożliwe. Koreańczycy mają niesamowitego skilla, ale to nadal tylko ludzie. W przeciwnym wypadku Holandia prawdopodobnie ogra Austrię i to oni wyjdą z grupy na 2 miejscu.

Będziecie kibicować, czy mecz z góry ma już wynik? Jak obstawiacie?

45 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ