Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Dziwna sytuacja podczas meczu Korea Południowa vs. USA. Trolling?
News

Dziwna sytuacja podczas meczu Korea Południowa vs. USA. Trolling?

Podczas jednego z meczów na Overwatch World Cup doszło do dość nietypowej sytuacji. Była ona różnie interpretowana, jaka jest prawda?


Mecz Korea Południowa przeciwko USA. Jeden z Koreańczyków o nicku Ryujaehong staje Aną pod spawnem USA na mapie Eichenwalde. Runda rusza, wspominany gracz strzela i po chwili umiera. Sytuacja co najmniej dziwna.

Masa domysłów i teorii

Po tej akcji było sporo spekulacji. Czy był to trolling czy może jakaś super tajna taktyka. Po meczu Ryujaehong uruchomił swojego streama, by wytłumaczyć o co chodziło. Okazuje się, że gracz zwyczajnie utknął w tym miejscu. Zapytany o to dlaczego nie sygnalizował problemów odparł, że jak najbardziej machał rękami do sędziego, by zwrócił na to uwagę. Ten miał tylko popatrzeć z niezrozumieniem wypisanym na twarzy.

Ryujaehong stwierdził, że trzeba zacisnąć zęby i dograć tę mapę. Wprawdzie udało się wygrać tę rundę, jednak śmierć Koreańczyka w znacznym stopniu ułatwiło zadanie Amerykanom przy zajęciu pierwszego punktu.

Po co tak ryzykować?

Po co w takim razie Ryujaehong podchodził w ogóle pod wyjściowe drzwi przeciwnika? Gracze często w ten sposób próbują wsłuchać się w kroki i zgadnąć jaką kompozycją grają przeciwnicy oraz którędy będą wychodzić.

Tagi
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ