Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Fajne zajawki na BlizzCon z World Cup, klimatycznie
News

Fajne zajawki na BlizzCon z World Cup, klimatycznie

Blizzard stworzył podsumowania fazy grupowej.


Wszystkie te filmy wyglądają naprawdę ciekawie, klimacik na pewno jest. Podsumowania wyszły jako 4 odrębne filmy, esportowe świry na pewno docenią.

Warto zacząć się interesować, nie żartuję

Mało osób interesuje się na ten moment esportową częścią Overwatch, ale nic w tym dziwnego. Teraz w końcu jest powód, żeby zacząć. Blizzard dopracował kwestie trybu obserwatora i postronni gracze będą mogli w końcu połapać się o co w tym wszystkim chodzi.

Sam przyznam, że nie jestem jakimś super fanem, ale obejrzę i dam Wam znać, czy teraz jest sens ogarniać Wordlsy.

Śledzicie coś z tego esportu? Warto zacząć, bo na BlizzConie może być ciekawie!

12 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Lul widziałem wszystkie od razu po wyjściu. Mi sie podobajo. Fajnie gdyby wprowadzili takie coś jak ma lol czyli jakas animacje/muzyke na mistrzostwa.

    • Na Blizzconie po raz pierwszy transmisja z meczy ma być pokazywana z użyciem nakładki 2D na interaktywną mapkę pokazująca różne zdarzenia, z oznakowaniem drużyn kolorami , z użyciem smart kamery która ma stabilizacje obrazu i podobno automatycznie wyłapuje najlepsze akcje, z systemem powtórek i z paletami kolorów czyli drużyny będą w tych swoich specjalnych strojach-skórkach i nawet efekty jak strzały eksplozje itp. mają być w kolorach stroi by to lepiej wyglądało plus jakieś jeszcze usprawnienia dla tych co to będą realizować i komentować. Swoją drogą Blizzard jest odważny bo tyle nowości wprowadzili i na tak dużej imprezie to wszystko zobaczymy. Ja czekam na to bo to będzie niezłe wydarzenie do tego pokazywane bardziej „filmowo” i łatwiej ma się to oglądać.

  • Kiedyś próbowałem coś ogarniać, ale jakoś mnie mało zainteresowało. Rozumiem, że to super sprawa i tak dalej, ale po prostu mi to nie przypada do gustu. Jedyny turniej jaki oglądałem to world cup gdzie polska grała

  • Przepraszam bardzo ale czy tylko ja na 2 filmie zauważyłem, że Polska ma tyle samo pkt co Austria ? Tzn wygranych i przegranych ? Jest teks o tym, że korea zdemolowała pozostałe 3 drużyny z czym sie nie zgodze bo broniliśmy się świetnie ale bez jaj na głównej tabeli w filmie promującym WC2017 w naszej tabeli pisze, że Polska ma 0 wygranych meczy ?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ