Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Film animowany Smoki odtworzony bezpośrednio w Overwatch!
News

Film animowany Smoki odtworzony bezpośrednio w Overwatch!

Gracze postanowili przyłożyć się do dość nietypowego projektu.


Tego jeszcze nie widzieliśmy. Fani Overwatch postanowili przenieść film animowany bezpośrednio do świata gry. Oznacza to tyle, że odtworzyli sceny widziane z filmu w samym Overwatch.

Wygląda to naprawdę ciekawie. Choć nie ma większego zastosowania, to jest to na pewno pozytywny projekt.

Smoki odtworzone w Overwatch

Jak im to wyszło możecie ocenić sami. Materiał został przygotowany w taki sposób, by można było porównywać akcje w grze, jak i na oficjalnym filmie.

 

Film Smoki jest oceniany jako jeden z najlepszych, jakie powstał. Film w angielskiej wersji ma już ponad 21 milionów wyświetleń, zgarnął przy okazji ponad 491 tysięcy łapek w górę i zaledwie 4.2 tysiące w dół.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

    • Albo niech pan naprawi swój internet to będzie łatwiejsze i szybsze. A swoją drogą to co pan chce osiągnąć tą wypowiedzią na fanowskiej stronie? Przez pana kochana redakcja zaraz stworzy artykuł pt. „gracze mają dosyć tego, że internet wyrzuca ich z rywalizacji tratata” i ja wtedy będę musiał pisać komentarz o tym, że gracze powinni zainwestować w lepszy internet i będę musiał się wykłócać z jakimś genialnym użytkownikiem o to, że to tak naprawdę Zamieć musi lepsze serwery sobie sprawić i w ten sposób stracę czas, który mógłbym przeznaczyć na oglądanie jakiegoś głupiego filmu w telewizji jednocześnie rozwiązując krzyżówki i popijając ciepłą herbatką.

        • Niestety zdiagnozowano u mnie uczulenie na głupotę dlatego gdy wchodzę na overek pl czasem wolę nawet nie odpalać niektórych artykułów już po przeczytaniu tytułu ponieważ to mogłoby się dla mnie źle skończyć.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ