Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Gracze proponują kompletny rework Żniwiarza i podają konkretne pomysły!
News

Gracze proponują kompletny rework Żniwiarza i podają konkretne pomysły!

Gracze uważają, że Żniwiarz jest obecnie zawieszony w dziwnym stanie i pora go z niego wydostać.


Jeden z użytkowników reddita o nicku RYTEDR zaproponował, by postać wprowadzona jeszcze w 2016 roku dostała kompletny, porządny rework, zamiast zmian statystyk jego umiejętności. Co więcej, oprócz „narzekania”, pojawiły się konkretne i bardzo ciekawe pomysły.

Proponowany rework Żniwiarza

Jak gracz widzi nowe umiejętności żniwiarza?

  • Żniwiarz mógłby mieć granat dymny, lub jakąś zasłonę na swoim prawym kliku, który mógłby zaciemnić wybrany obszar na mapie, przez który przeciwnicy nie mogliby nic zobaczyć. Z kolei sojusznicy widzieliby przeciwników.
  • Zamiast lifesteala (kradnięcia życia) Żniwiarz mógłby uniemożliwić przeciwnikowi wyleczenie się? Gdyby jego broń nakładała efekt any-healowania.
  • Krok w cień mógłby działać, jak umiejętność specjalna Doomfista. Oczywiście bez obrażeń. Gracz otrzymałby pełną kontrolę nad tym, gdzie wyląduje.
  • W postaci upiora można by było się poruszać nie tylko na tym samym poziomie, ale także unosić się i wlatywać na wyższe poziomy.
  • Żniwiarz miałby lifesteal tylko na swojej umiejętności specjalnej, ale ze zwiększonym efektem.

Taki Żniwiarz na pewno byłby ciekawy. W ogóle sam temat reworka tej postaci jest niesamowicie interesujący. Postać dostała kilka znaczących zmian, ale może rzeczywiście przydałoby się coś zupełnie nowego. Teraz bohater wydaje się zbyt mocny na bardzo niskim poziomie i zbyt słaby na wysokim.

Co byście powiedzieli na takie zmiany?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ