Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Gracze proponują kompletny rework Żniwiarza i podają konkretne pomysły!
News

Gracze proponują kompletny rework Żniwiarza i podają konkretne pomysły!

Gracze uważają, że Żniwiarz jest obecnie zawieszony w dziwnym stanie i pora go z niego wydostać.


Jeden z użytkowników reddita o nicku RYTEDR zaproponował, by postać wprowadzona jeszcze w 2016 roku dostała kompletny, porządny rework, zamiast zmian statystyk jego umiejętności. Co więcej, oprócz „narzekania”, pojawiły się konkretne i bardzo ciekawe pomysły.

Proponowany rework Żniwiarza

Jak gracz widzi nowe umiejętności żniwiarza?

 • Żniwiarz mógłby mieć granat dymny, lub jakąś zasłonę na swoim prawym kliku, który mógłby zaciemnić wybrany obszar na mapie, przez który przeciwnicy nie mogliby nic zobaczyć. Z kolei sojusznicy widzieliby przeciwników.
 • Zamiast lifesteala (kradnięcia życia) Żniwiarz mógłby uniemożliwić przeciwnikowi wyleczenie się? Gdyby jego broń nakładała efekt any-healowania.
 • Krok w cień mógłby działać, jak umiejętność specjalna Doomfista. Oczywiście bez obrażeń. Gracz otrzymałby pełną kontrolę nad tym, gdzie wyląduje.
 • W postaci upiora można by było się poruszać nie tylko na tym samym poziomie, ale także unosić się i wlatywać na wyższe poziomy.
 • Żniwiarz miałby lifesteal tylko na swojej umiejętności specjalnej, ale ze zwiększonym efektem.

Taki Żniwiarz na pewno byłby ciekawy. W ogóle sam temat reworka tej postaci jest niesamowicie interesujący. Postać dostała kilka znaczących zmian, ale może rzeczywiście przydałoby się coś zupełnie nowego. Teraz bohater wydaje się zbyt mocny na bardzo niskim poziomie i zbyt słaby na wysokim.

Co byście powiedzieli na takie zmiany?

18 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Jedyne co wydaje się ciekawe to zasłona i doomfistowa teleportacja. Bądźmy szczerzy, gdzie są takie miejsca na mapkach, gdzie opłaca się teleportować nad albo pod siebie? Ta wieża na Schwartzwaldzie pomiędzy P1 a P2? Niektóre miejsca na Blizzardworldzie?

 • O fu, strzelba z rozrzutem wielkim że Dorotę Welmajster obejmie, gdzie jeden odłamek za 2hp blokuje całkowicie heal? To by było prawdziwe zabicie Tanków w grze. Life Steal musi zostać, granat dymny to dobry pomysł, napewno ciekawy, schować się można przed Widow. Ale nie można dawać mu poruszania się w powietrze, spadający z ULTem byłby połamany jak Doomfist pp wydaniu i Bagieta razem wzięci. Ale teleport jest do wy*ebania.
  Niech mi mie psują drugiego maina >:(

 • Zasłona dymna byłaby dobra jako ult. Zdecydowanie za mocna, zwłaszcza na OWL.
  Lot w postaci upiora brzmi ok, ale nie wydaje mi się by to było potrzebne.
  Anti heal zamiast lifesteala HELL NO. Granat Any jest unikalny głównie przez tą zdolność. Jeśli ta zmiana by weszła, to dobrą strategią by było jakby reaper strzelał w jak najwięcej osób, a niekoniecznie skupiał się na jednej osobie przez co cała drużyna przeciwna nie mogłaby się leczyć. Transcendencja Zenka byłaby useless.
  E jest ok, bez zarzutów.

 • A paszoł won od mojego maina. Przez to wasze narzekanie i co gorsza słuchanie się tego narzekania przez Blizzard absolutnie każda postać w grze jest po kolej brana, wywracania na lewą stronę i zwracana w dwa razy gorszym stanie. Zostawcie wszystko jak jest, żadnego baristy już nie dodawajcie i zostawcie grę w spokoju. Absolutnie każde dodanie nowego bohatera pociągało ze sobą zmiany dwóch kolejnych, i to całe ,,dodawanie nowej zawartości” bardziej przeszkadza niż pomaga. Rzekłem.

 • No nie wierze…..gracze dostali OP buffy i jeszcze im mało….
  Brak mi odpowiednich, negatywnych słów do opisania tego….

 • Przede wszystkim potrzebna jest zmiana teleportacji. Reszta nie wiem czy jest tak konieczna.

  • I jeszcze bardziej go zbuffować? Już teraz ta postać jest ciężka do skontrowania, a gdyby sprawić że nie będzie można zabić Reapera podczas teleportacji to już w ogóle będzie przesada. Moim zdaniem powinno się go po prostu znerfić, a nie reworkować.

   • Nie. Samoleczenie powinno być znerfione ale teleportacja powinna być zbuffowana bo obecnie najgorsza Widow czy Hanzo trafią(i zabiją) nieruchomego Reapera. Nie wspominając o Mccree, Roadhogu czy Bagiette.

 • beznaziejne po co łączyćdwa podobne skille któe nie sąnawet super umiejętnościami. a wogule za silny by był ta bomba dymna i ult

 • Jedyna zmiana jakiej Reaper potrzebuje to zrobienie czegoś z shadow stepem bo jedyne do czego to się nadaje teraz to żeby zabrać dupsko na punkt po zgonie + okazjonalne flanki a tak to syrena dla wrogiego teamu pt Tu jestem zabij mnie

 • Bardzo mi się podoba pomysł na tą teleportacje, ale nie wiem, czy reszta wymaga aż takich zmian. Granaty dymne mogłyby się okazać zbyt op, a reszta utrzymałaby balans, jednak kosztem czegoś nowego do czego trzeba było się przyzwyczaić, choć wcale nie trzeba. Moim zdaniem teleportacja to wszystko.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ